in ,

Mutfağını Yenilemek İsteyenler İçin

yeni mutfak dolabı modelleri

Mutfağını yeni bir görünüme kavuşturmak isteyenleri şöyle bir adım öne alalım. Sevgili dekor severler, kahveniz , çayınız hazır ise, mutfağınızı yenileyecek birbirinden şık mutfak modelleri ve mutfak dolabı modellerini sizler için bir araya getirdik. Sizler bir taraftan içeceklerinizi yudumlarken, bizlerde mutfağınızı yeni bir imaja kavuşturacak olan mutfak dekorasyon önerilerimizi sıralamaya başlayalım.

Başta ev hanımları olmak üzere mutfak aşkı olan kişiler, evde en çok zaman geçirdikleri alanların başında mutfak gelmekte. Mutfakta geçirdikleri zaman dilimini göz önüne alındığında, mutfaklarının daha kullanışlı, daha konforlu ve şık bir görünümde olmasını isterler. Bizde bu düşüncelerden yola çıkarak bu sezonun gözde mutfak ve mutfak dolabı modellerini mercek altına alıp, sizler ile paylaşmak istedik. Hazırsanız, başlıyoruz !

Ahşabın Sıcaklığı, Siyahın Asaleti İle Buluşuyor

Son dönemlerde mutfaklarını daha elit bir görünüme kavuşturmak, aynı zamanda sıcak bir atmosfer oluşturmak için mutfak dolaplarında ahşabın sıcaklığı, mutfak tezgahında ise siyahın asaleti hakim. Dolabınıza küçük bir dokunuş yapmayı isterseniz, son dönemlerde popülerliği artan ahşap tasarımlara bakabilirsiniz.

Yalın ve Şıklığın Yansıması Beyaz

modern beyaz mutfak ve mutfak dolabı modelleri

Mutfak tarzı ne olursa olsun, vazgeçilmez renkler arasında yalınlığı ve şıklığı yansıtan beyaz her zaman için göz bebeği olmaya devam ediyor. Özellikle yeni gelin evlerinin dekorasyonda beyazın şıklığını daha çok görmekteyiz. Sizde tercihinizi beyazdan yana yapmayı düşünüyorsanız, beyazın, kırık beyaz tonunu yada inci beyazını düşünebilirsiniz.

İki Farklı Rengin Muhteşem Ahengi

iki renkli mutfak dolap kapağı görselleri

Son dönemlerde mutfak alanlarında tek renk yerine bazen birbirini tamamlayan eş renkler, bazen zıt renklerin estetiğini görmekteyiz. Küçük çapta bir yenilik yapmayı düşünüyorsanız, birbirleri ile ahenk içinde olacak iki farklı renk mutfak dolabı yaptırabilirsiniz.

Minimalist Dokunuşlar

minimalist mutfak dolapları

Bir zamanda duvarını tamamını kaplayan dolaplar, şimdilerde duvarın belli bir noktasını kaplamakta. Sizlerde duvarınızın tamamını dolap ile kaplamak yerine küçük bir yerini kaplatan minimalist bir dokunuş yapabilirsiniz.

Mutfak Dolaplarında Yeni Moda

Parlaklığı ve ışıltıyı sevenlerin yeni gözdesi parlak renkli dolaplar, bu sene tekrardan moda olmaya başladı. Cam gibi bir görünüme sahip olan bu dolaplar temizlik açısından da kolaylık sağlamakta.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

teknesiz duşakabin modelleri 2020

Teknesiz ve Küvetli Modern Duşakabin

divanev mobilya ürünleri

Yeni Bir Yaşam Konsepti Divanev