in

Morpho Visco Yastıkla Uykuyu Kucaklayın!

morpho visco yastik
morpho visco yastik

Mükemmel bir uyku deneyimi yaşamanın yolu kaliteli yatak ve uyku ürünleri kullanmaktan geçer. Üstün teknolojiyle üretilen ve yenilikçi bir bakışla tasarlanan Morpho Sleep ürünleri rahat ve konforlu bir uyku vadetmektedir. Sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmak için tasarlanan Morpho visco yastık kapalı hücre visco yapısıyla hazırlanmıştır. Ayrıca özel hava kanalları sayesinde de rahat bir uyku deneyimi yaşatır!

TERLETMEYEN ÖZEL KUMAŞLA FERAH BİR UYKU

Morpho visco yastık Sanitized teknolojisiyle hazırlanmış kumaş yüzeye sahiptir. Bu kumaş uykudayken ısı kontrolünü sağlar ve böylece terleme önlenmiş olur. Morpho visco yastığın kılıfı istendiği zaman kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir. Yastık kılıfı Sanitized lisanslıdır, bakteri oluşumu engellenir. Bu bakımdan da oldukça hijyeniktir.

KİŞİYE ÖZGÜ BİR UYKU DENEYİMİ

40cm x 60cm x 18cm ölçülerinde üretilen Morpho visco yastık iç astar katmanıyla sıcaklık değişimlerini engeller. Morpho visco yastık basınca duyarlı yapısıyla baş, boyun bölgesini sarar ve herkes için ideal şekli alır. Kaliteli malzemelerle üretilen ve her noktaya eşit basınç uygulayan Morpho visco yastık boyun fıtığından muzdarip olanlar için de doğru bir tercih olacaktır! Boyun ve omurgayı hizalayan ve kas yapısını rahatlatan bu yastıklar %100 doğal bir uyku sunar.

Kesintisiz ve daha iyi bir uyku için Morpho visco yastığı detaylı inceleyebilirsiniz!

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

bellona oturma grubu modelleri 2020

Bellona 2022 Oturma Grupları ve Fiyatları

Tablo Modelleri

Tablo Modelleri Seçenekleri Nelerdir?