Mondi Kampanyalı Tv Sehpaları

Mobilya sektörü alanında hizmet veren firmalardan ardı ardına yıl sonu kampanyaları gelmeye devam ediyor. Birbirinden cazip kampanya haberleri elimize ulaştıkça bizde sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyoruz.

Bugünkü kampanya haberiniz ve hangi üründen diye merak edenler için hemen meraklarını giderelim. Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Mondi, sevgili müşterileri için birçok üründe sezon sonu indirimine gitti. Bu ürünlerin arasında yaşam alanlarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan tv sehpa modelleri de bulunmakta.

Mondi Tv Sehpa Modelleri

Yaşam alanlarınızın en çok seyredilen köşesine bakmalara kıyamadığınız bir tv ünitesi veya tv sehpası eklemeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatı ile bütçenize hitap edecek, duruşu ile mekana estetik katacak ve televizyon keyfinize keyif ekleyecek olan Mondi tv sehpalarına bakmadan geçmeyin, deriz.

Bu kategoride hangi ürünler mi var ? Hemen bakalım.

Sofia

yeni sezon mondi tv sehpaları sofia

Ürün gamına yeni eklenen Sofia tv sehpası . Geniş bir üst düzeye sahip, yüksek siyah ayaklar ile oturma odanızın en güzel köşesine yerleşmeye hazır olan Sofia tv sehpası fiyatı ; 1.347,00 TL . Bu ürünün aynı zamanda tv ünitesi de mevcut.

Lavin

2020 mondi tv sehpası modelleri lavin

Beyaz bu kez de zarif duruşunu Lavin tv sehpası ile yaşam alanlarımıza yansıtıyor. lükens ayaklar, depolama alanı sunan dolap ve çekmece bölümü ile hayatınıza pratiklik katacak olan Lavin tv sehpası alt ünite fiyatı ; 1.044,00 TL.

Prada

mondi prada tv sehpası

Modern, şık ve zarif Prada tv sehpası . Beyaz renginin ön planda olduğu gold detay dokunuşları ile zenginleştirilmiş olan bu ürün salonunuzun çizgisine elegan bir dokunuş yapacaktır. Pranda tv sehpası alt ünite fiyatı ; 967,00 TL .

Carina

indirimli mondi tv sehpaları carina

Ceviz rengi ile doğal sıcaklığı , dekoratif fitil ve süs uygulamaları ile görsel estetik kazandırılan modern dizaynı ve birbirinden işlevsel özelliğe sahip Carina tv sehpası . Televizyon odanızda böyle bir tv sehpasına ihtiyacınız var ise bu ürün tam sizlik.

Mabel

en uygun tv sehpaları mondi

Göz alıcı, çağdaş çizgisi ile yaşam alanlarınıza yepyeni bir yorum katacak olan Mabel tv sehpası. İnce tasarımı ile tv keyfinize keyif katmanın yanı sıra bulunduğu mekanın ambiyansını da değiştirmeye aday bir tv sehpası.

Bir yanıt yazın