Mondi İndirimli Köşe Takımları

Mondi indirimli köşe takımları avantajlı fırsatlarla satın alınabilmektedir. Yaşam alanlarınızın salonunda veyahut oturma odasında köşe takımları ile konforlu bir alan mı oluşturmak istiyorsunuz ? Eğer bu yönde bir düşünceniz var ise evinizin çizgisine hitap edecek köşe takımları uygun fiyatlarla Mondi Mobilya da sizleri bekliyor.

Konfor, işlevsellik , estetik ve kullanım açısından hayatımızı kolaylaştıran oturma grupları arasında köşe takımları ilk sıralarda yer almakta. İster klasik bir çizgimiz olsun, ister yalın bir çizgimiz olsun. Kullanacağımız alanın fiziksel özelliği ne olursa olsun, her alana işlevselliği ve konforu sağlayacak bir köşe takımı mutlaka vardır.

Şimdi güzelce bir arkanıza yaslanın, evinizin salonunda yada oturma odasında nasıl bir köşe takımının olmasını istediğini düşünün. Bir taraftan düşünürken bir taraftan da yeni sezon Mondi köşe takımı modellerini inceleyin.

Monet

mondi monet köşe takımı

Ürün gamında yeni eklenen Monet köşe takımında renk seçimi nar vizon – antrasit – kırmızı – nar ekose kırmızı renkler tercih edilmiş. Üründe kolay temizlenebilir kumaş tercih edilmiş. İstediğiniz zaman takımın köşesini sağ ve sol olarak kullanarak mekanda değişiklik yapabilirsiniz. Ürün gamına yeni katılmasına rağmen şu an için kampanya da olan Monet köşe takımı fiyatı ; 8.687,00 TL

Metropol

mondi metropol köşe takımı

Seçeceğiniz oturma grubunun bir tık daha konforlu olmasını istiyorsanız, sizlere ultrasoft yay sistemi tercih edilerek dizayn edilmiş olan Metropol köşe takımını tavsiye edebiliriz. Tercih edile ultrasoft yay teknolojisi, ürüne uygun sünger ve soft yapıda kumaşla desteklenip konfor ön plana çıkartılmıştır. Mondi Metropol Köşe Takımı Fiyatı ; 5.826,00 TL

Story

mondi story v köşe takımı

Köşe takımını kullanacağınız mekan fiziksel açıdan büyük ve geniş ise sizler büyük alanlar için dizayn edilmiş fonksiyonel özelliklere sahip Story V köşe takımını önerebiliriz. Yalın ve modern bir çizgiye sahip olan bu modelde nubuk tarzı kumaş tercih edilmiş. Sırtta çektirme düğme uygulaması ince küt kol ve açılı ayak uygulaması takıma farklı bir hava katmış. Bu takımın fiyatına gelecek olursak ; köşe + 3+ 2+ berjerden oluşan Story V köşe takımın fiyatı ; 4.021,00 TL

Sevgili arkadaşlar bu kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli olup, Mondi mobilya tarafından fiyatlarda her an değişmeler olabileceğini unutmayın.

Mondi İndirimli Köşe Takımları – Güncel Kampanyalar

Mondi İndirimli Köşe Takımları – Güncel Kampanyalar

Yaşam alanlarının rahat ortamlara dönüştürülmesinde köşe takımları kullanılmaktadır.  Mondi indirimli köşe takımları kullanıldığı alanlarda konfor sağlamasının yanında görünüşleri ile de şık ortamlar oluşturmaktadır. Renkleri ve desenleri köşe takımları odanın dekorasyonuna uygun şekilde seçilirse çok daha şık bir ortam oluşturulabilir.

Köşe takımlarında takımların temel renginden farklı bir renkle seçilen yastıklar ile güzel bir takım ortaya çıkarılabilir. Puf, berjer ve sehpa ile takım tamamlanır. Köşe takımlarının açılarak yatak olan modelleri de bulunmaktadır. Bu köşe takımları rahatlığı ile bilinmektedir. Bir de Küçük Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir ? yazımızı okuyabilirsiniz!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?