Modern ve Sofistike Bir Ev İçin İpuçları

Evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftler ve mevcut evinin çizgisinde yeniliğe gitme hazırlığı içerisinde olan sevgili okurlarımız, yeni yıla yakışır yeni ev dekorasyon önerilerimizle sizler ile birlikteyiz.

Şuan için aklınızda yaşam alanınızın çizgisi için herhangi bir kurgu yok ise, bizim size önerimiz, bu yıl dekorasyona hakim olacak modern aynı zamanda sofistike bir kurgu oluşturabilirsiniz. Şimdi bu kurguyu nasıl oluşturabileceğiniz konusunda ilham verecek önerilerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Mobilya Seçiminde Kriteriniz Odanızın Şekli Olsun

Herhangi bir odanız için mobilya seçerken, şu kriterleri kesinlikle göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

modern koltuk takımı modelleri 2020

📌 Odanız için seçeceğiniz mobilyayı görünüşü kadar, kaç farklı formda ve biçimde kullanabileceğinizi iyi düşünün.

📌 Seçtiğiniz ürünün kumaş kalitesine, kullanım özelliğine bakın.

📌 Seçtiğiniz ürünün rengi, odanın duvarı, perdesi ve diğer aksesuarları ile ahenk içinde olduğundan emin olun.

Zıt Renklerin Ahenginden Yararlanın

sofistike tarzı yatak odası takımları

Genelde günümüzde yaşam alanların çizgisinde tek bir rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Ama bu düşünce gün geçtikçe yerini zıt renklerin oluşturduğu ahenge yerini bırakmaya başladığını söyleyebiliriz. Yaşam alanlarınızın çizgisine farklı bir bakış açısı katmak adına pastel tonların cazibesinden yararlanabilirsiniz. Yatak odanızda hem romantik hemde sofistik bir ambiyans yakalamak adına renk seçimlerinizi antrasit gri ve ahşabın muhteşem ahengini yansıtabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Sıradanlıktan Kurtarın

yeni moda köşe takımları

Mobilya sektöründe hizmet veren birçok firma yeni nesil gençlerin beğenilerini biraz daha ön planda tutarak klasik geleneksel çizgileri yalın ve modern bakış açısıyla yeniden yorumlayıp, ürünlerine yansıttıklarını görmekteyiz. Yeni nesil mobilyaların gelen özelliklerine baktığımızda ilk etapta fonksiyonel özelliklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Ayrıca günümüz mobilya tasarımlarında rahatlığın, konforun ve estetiğinde ön planda yer aldığının altını çizmekte fayda var.

Bir yanıt yazın