Masko Mobilya Köşe Takımlarını Görmelisiniz

Bünyesinde birçok mağazayı bulunduran, farklı zevklerin ortak noktası olan mobilya kenti Masko ‘dan herkese sevgiler. Sevgili takipçilerimiz bu pazar sizler için soluğu Masko ‘da aldık ve sizler için yeni sezon köşe koltuk modellerini mercek altına aldık.

Yeni başlangıçlar yapmayı düşünenler ve mevcut yaşam alanlarına yeni bir soluk getirmek isteyenler için aynı zamanda yaşam alanlarında konforu ve rahatlığı ön planda tutanlar için mağaza mağaza dolaşıp farklı zevklere hitap eden köşe takımlarını inceledik. Hiç vakit kaybetmeden bir taraftan göz estetiğimize hitap eden, bir taraftan fonksiyonel özellikleri ile yaşamımızı kolaylaştıracak olan ürünlerden bir kaç tanesini siz sevgili takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Galata Elit Köşe Takımı

macitler mobilya köşe koltuk modelleri 2020

İlk olarak Macitler mobilyada soluğu alıyoruz. Macitler Mobilyanın oturma grubu ürün gamında yer alan yaşam alanlarımızın köşe başı süsü olmaya aday Galata Elit Köşe Koltuk Modeli objektiflerimize takılıyor. Göz alıcı duruşuyla göz estetiğimize hitap eden , kaliteli kumaşı ile elegan bir çizgi çizen, rahat oturma  alanı ve yumuşacık yastıkları ile mekanımıza konforu ve rahatlığı sunan bu üründen gözlerinizi alamayacaksınız.

Alasko Köşe Koltuk

yeni sezon köşe koltukları polo mobilya

İkinci mağaza olarak da Polo Mobilyaya uğradık. Yalın aynı zamanda zarif, modern aynı zamanda konforlu bir tasarım isteyenler için oldukça ideal bir köşe takımı adayı Alasko Köşe Koltuk Takımı, yaşam alanınızın atmosferinde oluşturmak istediğiniz sıcaklığı, samimiyetliği ve sevgi sizlere sunuyor.

Boldin Köşe Koltuk

zebrano mobilya 2020 köşe takımları

Oturma odamın çizgisine yakışacak farklı renklerin kombinden oluşmuş aynı zamanda mekanın enerjisini yükseltecek bir köşe takımı arıyorum, diyenlerdenseniz hemen gözlerinizi Zebrano Mobilya‘nın ürün gamında yer alan Boldin Köşe Takımına çevirmenizi istiyoruz. Hem tarzınızla fark yaratacağınız, hem renk ve desenleri ile yaşam alanınıza hareketlilik katacak bu model tam sizlik.

İstanbul Köşe Koltuk

yeni moda köşe takımları atalar mobilya

Şimdide soluğu Atalar Mobilya da alıyoruz. Burada hemen gözümüze 2020 yılın rengi seçilen klasik maviye hitap eden İstanbul köşe koltuk takımı gözümüze takılıyor. Estetikli yapısı ile göz estetiğine hitap eden bu takımı salonunuzda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz gönül rahatlığı ile oturma odanızda kullanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?