Küçük Evler İçin Kurtarıcı 5 Saklama Alanı

Küçük evlerin en büyük sorunlarından biri olan depolama sorunu internet üzerinden alışveriş çağının da iyice yaygınlaşmasıyla birlikte her ev için temel problemlerden biri haline geldi. Eğer siz de evinizde depolama sorunu yaşıyorsanız küçük evler için kurtarıcı 5 saklama alanı sayesinde bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Eviniz ne kadar küçük de olsa zekice tasarlanmış saklama alanları sayesinde her şey yerli yerinde olabilir. Yeni yapılan evlerin de eskilere nazaran küçük yapılması ile birlikte küçük evler için kurtarıcı 5 saklama alanı tekniklerinin herkes tarafından bilinmesi bir elzem haline geldi. Bilinen saklama alanı çözümlerini bir kenara bırakın ve zekice tasarlanmış örneklerle birlikte yer probleminizden kurtulun.

Dekorasyon Onerileri

Küçük Evler İçin Kurtarıcı 5 Saklama Alanı Çözümleri

Yurtdışında çok sık kullanılan ancak ülkemizde henüz yaygın hale gelmemiş olan yatağın yerden epey yüksekte yapılması ve yatağın alt kısmına yatay bir dolap yapılması en pratik çözümlerdendir. Yatak odanızda yer problemi yaşıyorsanız ve eşyalarınızı sığdıramıyorsanız, gardırobunuz yetmiyorsa en güzel çözüm hiç şüphesiz budur. Küçük evler için kurtarıcı saklama alanı çözümleri listesinin bir numarası yatak altı dolabıdır. Yatağınızın altına yaptıracağınız yatay boyutlarda bir dolap sayesinde tahmin bile edemeyeceğiniz kadar büyük bir yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yeni şeyler almaktan çekinmeden, ihtiyaçlarınızı ertelemeden depolama sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bunun en güzel sonucu da, yer probleminden kurtulmak için bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalmayacak olmanızdır.

Kucuk Ev Dekorasyonu

Pratik Saklama Alanları

Eğer eviniz normalden küçükse ve çok eşyanız varsa mobilya seçiminde dikkatli olmalısınız. Pratik saklama alanları içeren fonksiyonel mobilyaları tercih ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Örneğin koltuğun altında bulunan geniş bir çekmece gibi. Bu sayede pek çok eşyanızı salonda da yatak odanızda da rahatlıkla sığdırabilecek ve yer probleminizden kurtulmuş olacaksınız. Saklama alanlarının en yaygın kullanımı duvar raflarıdır. Salonunuzda, yatak odanızda duvar rafları kullanmaktan çekinmeyin. Duvar raflarını kullanarak eşyalarınızın bir kısmını raflara yerleştirebilirsiniz. Hem son derece şık dekoratif alanlar yaratırsınız hem de sığmayan eşyalarınız için son derece güzel bir çözüm bulmuş olursunuz. Duvar raflarını evinizin dekorasyonuna da uygun şekilde seçerseniz eğer bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

Saklama Alanini Buyutme Yollari Pratik Saklama Alanlari Saklama Alanlari Kucuk Salon Dizayni Kucuk Evler Icin Saklama Alanlari Kucuk Evler Icin Dekor Onerileri Kucuk Ev Dekoru

Bir yanıt yazın