Kilim Mobilya İndirimli Köşe Takımı

Yıl sonu indirimlerden yararlanıp, yaşam alanların mobilyalarını yenilemenin tam zamanı ! Uzun süredir, sizlerinde bizim gibi aklınızda oturma odası veya salon için yeni bir köşe takımı almayı düşünüyorsanız, Kilim mobilyanın yıl sonu indirimini kaçırmayın deriz.

Evinizin çizgisinde eşsiz bir tarzı dizayn etmeyi mi düşünüyorsunuz ? Tarzı ile , duruşu ile farkını yaşam alanlarınıza yansıtacak , yeri geldiğinde konforlu oturma alanı, rahat bir yatağa dönüşecek, bir taraftan beden yorgunluğunuzu üstünüzden alıp, sizi rahatlatıp ve enerjisinizi yükseltecek köşe takımları Kilim mobilyada sizleri beklemekte. Tabi duruşu, ortama kattığı estetiği , sunmuş olduğunu konfor ve rahatlığın yanı sıra fiyatı da cüzdanıma hitap etmeli, diyorsanız Kilim mobilya köşe takımı fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Antik

antik uzanmalı köşe takımı kilim mobilya

Salonunuzda veya oturma odanızda farklı bir görünüm oluşturmayı düşünüyorsanız, Antik Uzanmalı Köşe Takımının zengin renk alternatifleri arasından seçim yapıp odanızda istediğiniz farklılığı oluşturabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı kısa bir süreliğine 5.223,00 TL yerine 2.890,00 TL.

Kemer

kemer uzanmalı köşe takımı kilim mobilya

Hem modern mekanlarda hem de klasik mekanlarda ahenk oluşturacak görünümüyle doğanın renkleri ile dokularından ilham alınarak farklı dekoratif ev aksesuarları eşliğinde bu oturma grubu ile yepyeni bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Kemer Uzanmalı Köşe Takımı Fiyatı ; 3.590,00 TL.

Elita

elita köşe takımı kilim mobilya

Benim köşe takımım hem kullanışlı olmalı, hem de rahat ve havalı bir görünümü olmalı diyenlerdenseniz, gözlerinizi farklı formatıyla oldukça havalı bir görünüme sahip olan aynı zamanda mekanınızı elit bir görünüme kavuşturacak Elita Köşe takımını düşünebilirsiniz. Fiyatı mı ? Şuan için 3.790,00 TL.

Diamond

diamond köşe takımı kilim mobilya

Yaşam alanlarını fonksiyonel hale getirmeyi düşünenler gözlerini Diamond Köşe Takımından alamıyorlar. Bu üründe oturma alanında yüksek konfor sağlayan “Hybrid STechnology” sistemi kullanılmış. Göz estetiğinize hitap edecek ve mekanınızın estetiğine estetik katacak onlarca renkler arasından seçim yapıp, yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu ürünün fiyatına gelecek olursak ; şuan için 4.927,00 TL.

Marmaris

marmaris köşe takımı kilim mobilya

Yaşam alanlarınızda eşsiz bir tarz oluşturmanıza zemin hazırlayacak , duruşu ve tarzı ile mekana zarif bir estetik katacak , kumaşında tercih ettiği rengi ile ortamın enerjisini yükseltecek Marmaris Köşe Takımı. İndirimli ürünler arasında yer alan bu köşe takımının fiyatı ; 7.990,00 TL.

Bir yanıt yazın