Kelebek Mobilya Tv Üniteleri 2020

Evlerin vazgeçilmez mobilya ürünleri arasında yer alan tv ünitelerine bambaşka bir yorum katan yeni sezon Kelebek tv ünitesi modellerini keşfetmeye hazır mısınız ?

Günümüzün yaşam çizgisine hitap eden Kelebek mobilyanın tv ünitelerini yakından incelediğimizde , ilham verici tasarımları, fonksiyonel çözümleri ile göz dolduruyor. Modern çizgisi ile her mekanda kendi ahengini yakalayan , şık detayları ile bulunduğu mekanı elit bir görünüme kavuşturan ve bir tv ünitesinde aradığınız her şeyi bünyesinde barındırdığını görmekteyiz.

Şimdi arkanıza yaslanıp, oturma odası , salonunuzda veya evinizin herhangi bir alanında televizyon keyfinize keyif katacak, bulunduğu mekana çağdaş bir çizgi yansıtacak olan Kelebek tv ünitesi tasarımlarını incelemeye başlayalım.

Zarafet ve Güç Bir Arada

kelebek mobilya tv ünitesi vanensi

Vanensi tv ünitesi ile zamanın ötesinde bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz ? Siyahın asaleti, ahşabın sıcaklığı ile buluşup, aralarına altın detaylarını katarak zarafeti ve gücü bulunduğu mekana yansıtıyor. İnce zarif çizgilerin, güçlü profiller ile birleştiği bu ürün evinize bambaşka bir hava katacak.

Göz Alıcı Bir Parlaklık

kelebek mobilya tv ünitesi levana

Tüm zamanların en gözde tasarımı olmaya aday Levana tv ünitesi. Metalik ekru ve rose gold göz alıcı parlaklığı bu üründe birleşiyor. Ürünü yakından incelediğimizde objektiflerimize şu ayrıntılar takılıyor ; özel kulp ve ayna tasarımlar, koyu kahverengi torna ayaklar, rose gold detaylar ve göz estetiğine hitap eden parlak mermer yüzeyler.

Doğal ve Sıcak Bir Dokunuş

kelebek mobilya tv ünitesi redoro

Yalın, doğal ve sıcacık bir ortam oluşturmak isteyenler için doğal ahşap görüntüsü ile Redoro tv ünitesi. Yaşam alanlarınızın doğal sıcaklığının yeni versiyonu.

Hassasiyet İle Çalışan Özel Tasarım

kelebek mobilya tv ünitesi camilia

Yaşam alanlarınızın özel bölümlerinden biri olan salonunuz için özel tasarım bir ünite arıyorsanız, ahşabın göz alıcı rengi ile kahverenginin en güzel tonunun bir araya geldiği Camillia tv ünitesi sizlere göz kırpıyor.

Retro Esintiler

kelebek mobilya tv ünitesi queen

Biraz yaşanmışlık hissi, biraz modern çizgi, birazda şık detayların bir arada olduğu Queen tv ünitesi, uzun bir süre evlerinizin baş köşesinde kalmaya aday.

Gelenekselin Modern Yorumu

kelebek mobilya tv ünitesi monema

Geleneksel motiflerden ilham alınıp, modern çizgi ile yorum katılıp, ortaya hem mekana hem göz estetiğine hitap eden Monema tv ünitesi, farklı çizgilerin ortak noktası olmayı başarıyor.

 

Bir yanıt yazın