Karaca Yemek Takımlarını Görmelisiniz

Karaca yemek takımlarını görmelisiniz! Yemek davetlerinizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturan ayrıntılar arasında ışıl ışıl parlayan yemek takımları yer almaktadır. Gerek günlük hayatımızda gerek özel yemek davetlerimizde hazırlayıp sunacağımız lezzetli menülerin yanı sıra menüleri şık bir şekilde ikram edeceğimiz yemek takımı da büyük bir önem taşıyor.

İster eviniz için isterseniz de çeyiziniz için yemek takımı arayışı içerisindeyseniz sizleri birbirinden farklı modellere sahip sofralarınıza zarif bir dokunuş yapacak olan yeni sezon Karaca yemek takımı modellerini incelemeye davet ediyoruz.

Sizlerinde iyi bildiği gibi yemek hazırlamak kadar güzel yemek takımları, masaya eşlik edecek çatal- bıçak – kaşık takımı ve bardaklarda sunumun önemli parçalarından biri. Şahane bir sofra kurmamıza yardımcı olacak lezzetli yemek sunumlarına hitap eden yemek takımlarında rolü oldukça büyük.

Harika sofralar kurmanıza yardımcı olacak masanıza inci dokunuşlar yapacak olan yemek takımlarını bir incelemeye başlayalım.

Karaca Fine Bone Elsa 60 Parça Yemek Takımı Kare

karaca fine bone yemek takımı modelleri

Ürün gamına yeni eklenen bu takım sade ve zarif görünümü ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. 60 parçadan oluşan bu kare yemek takımı setinin içerisinde şu ürünler bulunmakta.

📌 12 adet yemek takımı

📌 12 adet servis tabağı

📌 12 adet pasta tabağı

📌 12 adet kase

📌 3 adet küçük kayık tabak

📌 2 adet tuzluk

📌 2 adet biberlik

📌 2 adet kürdanlık

📌 1 adet büyük kayık tabak

📌 1+1 adet çorbalık ve kapağı

Karaca Finel Pearl Antares 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı Kare

karaca gerçek inci yemek takımı

Gerçek incelerden dizayn edilmiş yemek takımı ile sofralarınız daha ışıltılı ve zarif bir görünüme kavuşturmaya hazır mısınız ? Hemen setin içerisinde yer alan ürünleri sizler ile paylaşalım. 62 parçadan oluşan 12 kişilik inci yemek takımının içerisinde ;

📌 12 adet yemek tabağı

📌 12 adet servis tabağı

📌 12 adet çorba kasesi

📌 4 adet küçük kayık tabak

📌 2 adet büyük kayık tabak

📌 2 adet tuzluk

📌 2 adet biberlik

📌 2 adet kürdanlık

📌 1 adet kapaklı çorbalık

Karaca Fine Pearl Selina 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı

karaca 12 kişilik inci yemek takımı

İnci dokunuşları ile birbirinden özel ve zarif sofralar kurmaya devam ediyoruz. Şuan için son ürün olarak 62 parçadan oluşan 12 kişilik yemek takımı setinin içindekilerine bir göz atalım.

📌 12 adet yemek takımı

📌 12 adet servis tabağı

📌 12 adet pasta tabağı

📌 12 adet çorba kasesi

📌 4 adet küçük kayık tabak

📌 2 adet büyük kayık tabak

📌 2 adet tuzluk

📌 2 adet biberlik

📌 2 adet kürdanlık

📌 1 adet kapaklı çorbalık

Karaca 12 Parça Yemek Takımında Neler Var?

Karaca 12 Parça Yemek Takımında Neler Var?

Karaca birbirinden güzel yemek takımlarını sizlerle buluşturmak konusunda iddialı bir konumda yer alıyor. Özellikle sade bir şıklığın ev sahibi konumunda yer alan Karaca yemek takımları, toplamda 48 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu takımlar yemekte kullanılacak olan en temel parçalardan oluşuyor. Yemek takımında 12 adet servis tabağı bulunuyor. Ayrıca takımda 12 adet servis tabağı da yer alıyor. Ayrıca 12 adet pasta tabağıyla birlikte 12 adet kase de yemek takımlarının içeriğinde yer alıyor. Günümüz koşullarında üretimi yapılan Karaca yemek takımlarının geniş ailelere de uygun bir şekilde tasarlandıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Küçük Mutfak Dekorasyonu yazımızda yeni trend dekorasyon fikirlerini inceleyebilirsiniz!

Bir yanıt yazın