Karaca Süper Evlilik Paketi 2019

Evlilik hazırlığı içinde olanlar, porselen takımları yenilemek isteyenler yılın son fırsatı kaçırmayın. Hangi fırsattan mı bahsediyoruz ? Çeyizde en çok tercih edilen kahvaltı masalarına ayrı bir ışıltı, yemek sofralarına ayrı bir zarafet katacak olan Karaca ‘nın Süper Evlilik Paketinden bahsediyoruz.

Başta çeyiz hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftlerimiz olmak üzere, kahvaltı takımını, yemek takımını ve çatal bıçak takımını yenilemek isteyenler Karaca Çeyiz Paketlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Biz sizler için Süper Evlilik Paketi inceledik.

Karaca Süper Plus Evlilik Paketi

yeni karaca çeyiz seti

Bu çeyiz paketinin içerisinde ; 60 parça yemek takımı , 32 parça kahvaltı takımı , 84 parça çatal bıçak takımı , 15 parça çelik çeyiz seti ve 7 parça granit set bulunmakta. Karaca Süper Evlilik Paketinin fiyatı şuan için 5.298 TL ‘den 2.999 TL satılmaktadır. Tabi fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkının firmaya ait olduğunu da unutmamak gerek.

Sevgili arkadaşlar bu evlilik paketinin içeriğini oluştururken, eklemek istediğiniz ürünü seçmek için sizlere alternatifler sunulmakta. Dilediğiniz ürün grubunun içerisinden dilediğiniz ürünü seçip, paketinizi oluşturabilirsiniz. Hemen hangi ürün grubunun içerisinde , hangi ürünlerin olduğuna da kısaca değinelim.

Yemek Takımı Grubu

karaca yemek takımı kampanyaları

Yemek takımın içerisinde 60 parçadan oluşan 12 kişilik yemek takımı bulunmaktadır. 12 kişilik yemek takımın içerisinde genel olarak şu ürünler bulunmakta. 12’şer tane yemek tabağı, servis tabağı, pasta tabağı ve kase bulunmakta. 3 tane küçük kayık tabak ve 1 tane büyük kayık tabak mevcut. Takımın içerisinde ayrıca 2 tane tuzluk , biberlik , kürdan ve 1+1 çorbalık ve kabağı bulunmakta.

Çatal Bıçak Kaşık Grubu

yeni karaca çatal bıçak kaşık takımı

Çatal bıçak takımına geldiğimizde ise birbirinden zarif ince detaylarla sofralara kendi ışıltısını yansıtacak modeller bizleri bekliyor. 84 parça Karaca çatal bıçak setinin içerisinde ; her birinden 12 tane olmak üzere yemek kaşığı , yemek çatalı , yemek bıçağı , tatlı kaşığı , tatlı bıçağı , tatlı çatalı ve çay kaşığı bulunmaktadır.

Kahvaltı Takımı

karaca 34 parça kahvaltı takımı

Kahvaltı takımı bölümüne geldiğimizde ise sizler için 34 parçadan oluşan Happines is Homemade kahvaltı takımını seçtik. Bu takımın içerisinde neler mi var ? 6 tane servis tabağı , 4 tane kase , 1 tane demlik , 6 tane çay fincanı , 6 tane çay fincanı tabağı , 6 tane çay kaşığı , 1 tane şekerlik , 2 tane kayık tabak , 1 tane tuzluk ve 1 tane biberlik bulunmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?