Karaca Home Yaz İndirimini Kaçırmayın

Karaca Home Tartışmasız Fiyatlar

Şimdi ev tekstil ürünlerini yenilemenin tam zamanı ! Karaca Home yaza özel birçok ürününde % 50’ye varan indirimler var.

İster çeyiz alış verişi içinde olun, ister ev tekstil ürünlerinizi yenilemeyi düşünün, isterseniz de sevdiklerinize hediye alın, şimdi Karaca Home da alış veriş yapmanın tam zamanı !

Ev tekstil ürünlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Karaca Home, yatak odanıza ve gençlerinizin odasına yazın sıcaklığını, cıvıltısını ve rengini taşıyacak , modelleri ve desenler ile odanızın ambiyansını değiştirecek birçok yeni ürünü, ürün gamına oldukça cazip fiyatlarda eklemiş. Yatak örtüsünden, nevresim takımına, bornozdan havluya yüzlerce üründe büyük yaz indirimi sizleri bekliyor. Hazır zaman ayırmış buraya kadar gelmişken yatak odanıza, genç odanıza ve ebeveyn odanıza zarif bir şıklık katacak olan ürünlere bir göz atalım.

Vella Blush Çift Kişilik Nevresim Takımı

karaca home indirimli çift kişilik nevresim takımı

Yaz aylarında en çok tercih edilen yatak odası tekstil ürünleri arasında nevresim takımları gelmekte. Renkleri ile desenleri ile yaz esintilerini yatak odanıza taşıyacak, fiyatı ile bütçenize hitap edecek bir nevresim takımı arayışı içindeyseniz, gözlerinizi çift kişilik Vella Blush nevresim takımına çevirmenizi istiyoruz. Tatlı pembesi, gül kurusu ile sizi rahat bir uykuya davet eden bu çift kişilik nevresim takımı tartışmasız fiyatları ile Karaca Home ‘ da sizleri bekliyor.

✔ 1 adet 200 x 22o cm nevresim

✔ 2 adet 50 x 70 cm volanlı yastık kılıfından oluşan Vella Blush Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatı ; şu an için 199.99 TL ‘den 99.99 TL ‘ye indirilmiş durumda.

Belina Mavi 8 Parça Çift Kişilik Summer Set

indirimli ev tekstil ürünleri karaca home

Yazın güneşi, denizi, tatili başka bir güzel ! Bu güzellikten ilham alıp, yazın keyifle dinlenmek isteyen sevgili müşterileri için 8 parçadan oluşan yaz seti hazırlamışlar. 8 parçadan oluşan bu setin içerisinde neler mi var ? Hemen söyleyelim ;

✔ 1 adet 200 x 200 cm nevresim

✔ 1 adet 240 x 260 cm yatak çarşafı

✔ 2 adet 50 x 70 cm volanlı yastık kılıfı

✔ 1 adet 250 x 240 cm yatak örtüsü

✔ 2 adet 50 x 70 cm volanlı yastık kılıfı

✔ 1 adet 200 x 220 cm nevresim

8 parçadan oluşan çift kişilik Belina yaz setinin fiyatı şuan için 599,99 TL ‘den , 399,99 TL’ye indirilmiş durumda.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?