Kara Tahtayla Dekorasyonda Fark Yarat

Evinizin yeni özgürleştirici parçası : kara tahta

Şimdilerde dekorasyona ilham veren ürünlerin arasında kara tahtalar yer almakta. Özellikle kara tahta üzerine yazılan yazılar, dekorasyon uygulamalarında dekoratif bir etki oluşturmakta. Sizlerde ister evinizin, ister iş yerinizin bir duvarını özgürleştirici bir uygulama yapmaya ne dersiniz ?

Duvara monte kara tahta, çift taraflı yazı tahtası ve not panoları en bilindik, kara tahta uygulamaları arasında yer almakta. İster kendine ait özel kalemler ile ister tebeşir ile kara tahta üzerine yazacağınız yazılar daha eğlenceli bir etki oluşturmaktadır. Duvarınızın bir bölümünü kara tahta şekilde kullanmak için dilerseniz siyaha boyatabilirsiniz.

İlham Verici Kara Tahta Dekorasyon Uygulamaları

Dekorasyon alanında ilham verebilecek birçok kara tahta uygulaması mevcut. Mesela altın varaklı çerçeve içine alınan modeller ile dekorasyonunuz da fark yaratabilirsiniz. Mizah içerikli metinler, tarifler, mesajlar, formüller yazarak dekorasyonunuza farklı bir yorum katabilirsiniz.

dekorasyonda kara tahta uygulamaları

Modunuza Göre Bir Uygulama Yapabilirsiniz

Göz estetiğinize hitap eden yaşam alanınızın çizgisine uygun, dekorasyonunuz da özgürleştirici bir uygulama istiyorsanız, kara tahta modellerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İstediğiniz zaman üzerine yazılar yazabileceğiniz, şekiller çizebileceğiniz, modunuza göre istediğiniz zamanda değiştirebileceğiniz evinizde farklı bir alan oluşturmak hoşunuza gidecektir. Bir taraftan evinizde farklı bir tarz oluşturmak bir taraftan da o anki modunuza göre istediğinizi yapabileceğiniz bir köşeninizin olmasını istemez misiniz ?

Objeler Üzerinde Yer Alan Kara Tahtalar

Evinizin mutfağında, banyosunda, yada herhangi bir alanında kullanabileceğiniz küçük kara tahta parçalarını dilerseniz üzerine bir obje yerleştirerek daha ilginç bir hale getirmeniz mümkün.

çocuk odaları için kara tahta

Çocuklarınız İçin Dilerseniz Özgürleştirici Alanlar Oluşturabilirsiniz

Biliyorsunuz çocuklar belli dönemlerde başta kendi odaların duvarları olmak üzere evin duvarlarını kalemle çizip, boyamayı severler. Bir taraftan duvarlarınızın çizilmemesi için bir taraftan da çocuklarınızın rahatlıkla duvarları çizmeleri için odak noktalarını kara tahtaya yada kara duvarlara çevirebilirsiniz. Çocuklarınız için oluşturacağınız bu yeni özgürleştirici alan sayesinde çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz. Bizce çocukların hemen hayal güçlerini geliştirmek hem de evde özgürce oynayabilecekleri alanlar oluşturmak için kara tahta uygulamaları oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?