Jotun İç Cephe Renk Kartelası 2021

Jotun yeni sezon renkleri ile yaşam alanlarınızın iç cephe duvarlarına yeni kimlikler kazandırmaya devam ediyor. Şuan için yaşam alanlarınızın duvarlarına hakim olan renk veya renk kombinasyonlarından sıkıldıysanız, fırçanın ucundan çıkacak , farklı renk dokunuşlar ile duvarlarınızı yeni bir görünüme kavuşturmayı düşünüyorsanız, gelin birlikte yeni sezon Jotun duvar boyası renklerini keşfetmeye başlayalım.

Şuan için aklınızda hangi bir renk ve tonu yok ise, yada aklınızdaki birkaç renk arasında gidip geliyorsanız, fikrinizi netleştirmek adına yaşam alanlarınız için en güzel renkleri kimlik renk koleksiyonunda bulabilirsiniz. Jotun , size sunmuş olduğu dijital renk koleksiyonundan yararlanarak kendi renk paletinizi oluşturabilir , beğendiğiniz renkler ile ahenk içerisinde olacak renkler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jotun 2021 renk koleksiyonun içerisine 12 yeni renk eklemiş. Bu yeni eklenen her bir rengin bir dileği yada hayali düşünerek tasarlamışlar. Yaşam alanlarımızın iç cephe duvarlarını yeni bir kimliğe kavuşturacak olan bu 12 yeni renk ile ahenk içerisinde olacak 8 tonda eşlik etmekte.

Şimdi gelelim, işin renkli tarafında. Yani duvarlarımızı canlandıracak, mekanımıza hareketlik kazandırıp, enerjisini artıracak olan renkleri keşfetmeye.

Statement Blue

jotun boya mavi renk kartelası

Biliyorsunuz, bu sezonun rengi klasik mavi. Başta klasik mavi olmak üzere mavinin farklı tonları dekorasyondan moda her alanda yansımalarını görmekteyiz. Eğer sizlerde evinizin çizgisine bu yeni trendi yansıtmak isterseniz, mavinin koyu aynı zamanda canlı bir tonu olan Statement Blue düşünebilirsiniz. Bu rengi tek kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz hafif gri rengi ile kombinleyip de kullanabilirsiniz. Bu ikili bir taraftan evinizi mat bir görünüme kavuşturuyor gibi görünse de bir taraftan da doğal dokusu sayesinde mekanınıza canlılık katacaktır.

Local Green

jotun boya iç cephe renk kartelası

Yeşil ve organik ! Duvarlarınızın sınırlarını ortadan kaldırmaya hazır mısınız ? Doğayı seviyor ve bunu yaşam alanınızda yaşatmayı istiyorsanız, renk konusunda tercihinizi Local Green den yana kullanabilirsiniz. Sürdürebilir bir geleceği aynı zamanda çevre duyarlığını yansıtan bu renk, sizi doğanın içinde hissetmeye davet ediyor.

Daydream

jotun salon renkleri

Sıcak ve zengin mürdüm tonu ! Günün stresini, iş temposunun yoğunluğuna kısa bir ara verip, biraz hayal kurmak hepimize iyi gelecektir. Gün içerisinde bunu yapmak mümkün mü ? Yaşam alanlarınızın dekoru için seçeceğiniz renk ve tonlar ile bu mümkün. Mesela duvarlarınıza küçük bir dokunuş yaparak rengini mürdümün sıcak ve zengin tonu olarak tanımlanan daydream rengi seçerek yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın