İstikbal Genç Odası Fiyatları 2021

İstikbal Mobilya , gençler için en iyi odaları sunmak için ürün gamına yepyeni genç odası modelleri eklemiş. Evinizin genci ve veya gençleri için yeni bir genç odası mobilyası arayışı içerisindeyseniz, bakacağınız ürünler arasında yeni sezon İstikbal genç odası modellerine de yer vermenizi tavsiye ederiz.

İstikbal Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Genç odalarını gördüğümüzde aklımızdan ilk geçenler arasında , gençlik çağının en güzel zamanları bu odalarda çıkar, diye düşündük. Her bir oda kendi içinde, farklı dizaynlara sahip olup, gençlerin enerjilerine ve yaşam tempolarına ayak uyduracak türden oluşmakta. Her bir model sıra dışı alternatifler sunarken, insan bazen seçim yapmakta zorlanabiliyor. Tüm bunların yanı sıra ürünlerin ortak noktaları arasında yenicilik ve sağlamlıkta yer almakta. Fiyatları mı ? Oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi dilerseniz, birlikte birkaç model inceleyelim.

Gallery Genç Odası Takımı

istikbal gallery genç odası takımı
İstikbal Gallery Genç Odası Takımı

Yeni sezon İstikbal genç odası takımları arasında yer alan Gallery genç odası takımı , hem tercih edilen renk seçimleri ile, hem de tercih edilen malzemeleriyle oldukça çağdaş bir tasarıma sahip. Takımı oluşturan her bir ünite kendi için farklı alternatifler sunarak, gençlerin hayatlarını kolaylaştırıyorlar. Bu oda bizim evdeki yerini almalı diyenler için fiyat konusunda da küçük bir bilgilendirme yapalım. İstikbal Gallery Genç Odası Takımı Fiyatı , 5.353,00 TL.

Rosalina Genç Odası Takımı

istikbal genç odası takımları rosalina
Rosalina Genç Odası

Evinizin prensesinin odasına yakışacak çok zarif bir takım. Rosalina Genç Odası Takımı ; yalınlığı yansıtmak için opak beyaz rengi, mekanda duygusal ve romantik bir ambiyans oluşturmak için pudra tonları tercih edilerek genç kızların hayallerindeki tasarlamış oldukları odaları gerçeğe dönüştürüyor. Bu odanın fiyatını soracak olursanız, şuan için 6.241,00 TL.

Lauren Genç Odası Takımı

lauren genç odası takımı istikbal
Lauren Genç Odası

Genç odası takımları arasında evin prensi için baktığımızda karşımıza meşe ve antrasit renk ahenginin yansıtıldığı Lauren Genç Odası Takımı çıkmakta. Modeli oluşturan üniteleri tek tek incelediğimizde kıyafet dolabı üzerinde yer alan dekoratif kulplar, kapitone işlemeli değişik tarzlardaki yatak başlıklar, odalarında farklı bir çizgi oluşturmak isteyenlerin çizgiyle buluşuyorlar. Odada farklı bir çizgiyi bu takımla oluşturmak isteyenler, şuan için bütçelerinden 5.530,00 TL. ayırmaları gerekmektedir.

Güncel fiyatları ve diğer İstikbal genç odalarını görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın