in

İkonlaşan Kadınların Ev Dekorasyonu

jennifer aniston ev dekorasyonu

Tarzları ile ikonlaşan kadınlarının ev dekorasyonlarını sizler için mercek altına aldık.

Yaşamımızın merkezinde ev vardır. Günümüzde birçok kişi evinin dekorasyonunda kendi tarzını ve karakterini yansıtmaktadır. Duruşları ile tarzları ile bir ikon haline gelen birçok ünlü kadın bu gerçeği derinlikli olarak bilmektedir. Kendi stilleri ile gündemde olan bazı ünlü isimlerden ilham alacağımız ev dekorasyonu hakkında yeni konseptler öğrenmekteyiz. Bugünlerde evinizin stilinde yeni konseptler arayışı içindeyseniz, bu konumuzun size ilham vereceğini düşünüyoruz.

Tarzları İle İkonlaşan Kadınların Ev Dekorasyon Stili

Jennifer Aniston

Kendine ait tarzı ile ödül törenlerinde seçmiş olduğu kıyafetler ile çok konuşulan sinema ve dizi oyuncu Jennifer Aniston ; ev dekorasyonunda da kendi yaşadığı alanı taş eve uygun bir konsept ile düzenlemeyi tercih etmiş. Taşa eve uygun konsept evinde öne çıkan ayrıntılar arasında ; geniş mobilyalar ve aydınlatma tercihleri yer almakta.

jennifer aniston ev dekorasyonu

Sizde tercihinizi böyle bir stilden yana yapmayı düşünürseniz, bu konuda size ilham vermesi için şu önerilerde bulunabiliriz. Yaşam alanınızı daha geniş göstermek isterseniz zevkinize ve evinizin çizgisine hitap edecek avize modellerine göz atın. Avize seçimi ile evinizi daha ihtişamlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Beyonce

Oyuncu, şarkıcı ve şarkı yazarı Beyonce ‘nin yaşam alanlarının kapılarını sizler için araladık. Araladığımız kapının ardında bizi genelde beyaz rengin hakim olduğu ferah ve minimal bir konsept karşılıyor. Bu minimal konsept bize şuan için içinde bulunduğumuz keşmekeş halin, renk bütünlüğü sağlamayan dekorasyon önerilerine ve çözüm odaklı bir öneri sunmakta.

beyonce ev tasarımı

Sizde evinizin tarzında minimal bir konsept uygulamayı düşünüyorsanız, şöyle bir yol izleyebilirsiniz. Mekanınızda minimal bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak bir berjer seçerek, mekanda farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz berjer ile çağdaş ve minimal bir görüntü oluşturarak mekanda tarz bir dokunuş elde edebilirsiniz.

Marilyn Monroe

” Güçlü ve cazibeli kadın ” oluşturmuş olduğu çizgisi ile önce ABD’de daha sonra tüm dünyayı etkileyen bir ikon haline gelen Marilyn Monroe. Şöyle hafızları yokladığımızda 1950’lerin ABD’si denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında Marilyn Monroe yer alır. Marilyn , yaşam alanının çizgisinde dikkat çeken unsurlar arasında çiftlik evi andıran bir konsept ile doğallığı birleştiren yer almaktadır.

marilyn monroe ev dekorasyonu

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

dekoratif mum nasıl yapılır

Dekoratif Mum İle Masanızı Süsleyin !

kayalardan mimari yapılar

Madnasa Kayalarından Çağdaş Mimariye