Holding Merkezi Nasıl Dizayn Edilmeli ?

Sevgili ev dekorasyon takipçileri, bugün sizlere farklı dekorasyon örnekleri sunmak için Fas’a doğru bir yolculuğa çıkıyor. Fas’ta nereyi mi ziyaret edeceğiz ? Fas’ta bir holding merkezini ziyaret edip, yeni dekoru hakkındaki düşüncelerimizi sizler ile paylaşacağız. Yakın bir zaman diliminde yeni bir iş yeri merkezi kurmak isteyenler yada mevcut iş merkezini yenilemeyi düşünenlere ilham verebileceğinizi düşündüğümüz projeden kesitleri sizler ile paylaşacağız.

Birazdan sizler ile paylaşacağımız projede İstanbul’da merkezi bulunan birçok başarı işlere imza atmış ve ihracat başarısı göstermiş Nõod Design  firması tarafından yapılmış. Firma , Fas’ın önemli finans kuruluşları arasında yer alan Zine Holding‘in merkez ofis binası için hazırlamış oldukları oldukça etkileyici projelerini kısa bir zaman dilimi içerisinde hayata geçirilmeleri bekleniyor. Şimdi bu projelerin bazı bölümlerini sizler ile paylaşacağız.

Etkileyici Bir Lobi Bölümü

lobi dekorasyon fikirleri

Holding binasına adımımızı atar atmaz bizi oldukça etkileyici bir lobi tasarımı karşılıyor. Lobinin zeminde ve karşılama bankosu için tercih edilen mermer ile yalın ve güçlü bir tasarım çizgisi yansıtılmış. Lobiyi binanın kalan kısmına bağlayan bölümün iki tarafında devasa mermer blok heybetli bir görünüm yansıtmakta. Lobinin dizaynında bir taraftan şirketin kurumsal kimliği ön plana çıkarken, bir taraftan da gelen konuklar için bir otel hobisi ambiyansı oluşturarak ferah ve konforlu bir alan oluşturulmuş.

Çalışma Alanı Oldukça Ferah

holding çalışma alanı dekorasyonu

Holdingin üst katlarına doğru çıktığımızda açık ofislerde çalışma konforunun ön planda tutulduğu gösteren bir dizayn ile karşılaşmaktayız. Çalışma alanı bölümünü incelediğimiz zaman büyük masaların her çalışan için ayrılan bölümlerin diğer bölümlerden ayırmak için şık panellerin kullanıldığını görmekteyiz. Bu alanın tavan dekorasyonu incelediğimiz zaman ise asimetrik yapıda bir aydınlatma sistemine yer verildiğini görmekteyiz. Aydınlatmanın göz yormayan bir kalitede olduğunu aynı zamanda ofis dekorunda büyük bir katkı sağladığını da belirtmek isteriz.

Yönetim Ofis Dekorasyonları Oldukça İddialı

yeni yönetim ofis tasarımları

Zine Holdingin yönetim ofislerini dolaştığımız zaman bizi oldukça iddialı aynı zamanda etkileyici bir dizayn karşılamakta. Finans sektöründe hizmet veren bir firma olduğu düşüldüğü zaman kazanç olanakları ve fırsatlara vurgu yapılan bu türden bir dizayn şaşırtıcı değil. Ofis duvar dekorasyonu incelediğimizde son derece şık bir mermer duvar kaplaması , fütüristik ofis mobilyaları , manzara görünümlü geniş cam duvarlar ofisin estetiği artıran detaylar arasında yer almakta.

Bir yanıt yazın