in ,

Fonksiyonel Mutfak Oluşturmak İçin

yeni nesil mutfak tasarımları linedecor

Mutfak alanınızı daha fonksiyonel ve keyifli hale getirmek için pratik tasarım formüllerinden yararlanabilirsiniz.

Günümüz mutfak tasarımcıları, gün geçtikçe daha fonksiyonel özelliklere sahip mutfak tasarımlarına yönelmeye başladılar. Kullanıcılarına bir taraftan daha keyif verici bir ortamda yemek yapma zevkini yaşatırken, bir taraftan da mekanda estetikli bir görsel oluşturuyorlar. Bu yönde hizmet veren mutfak üretici firmalarından biri olan Lineadecor mutfakları daha işlevsel hale getiren akıllı tasarım çözümleri ile mutfağınızı baştan yaratıyor.

Mutfak alanınızda küçük değişiklikler yapıp daha kullanışlı bir hale getirmek isteyenler için Linendecor mutfak dekorasyonları eşliğinde birkaç fonksiyonel çözüm önerisinde bulunalım.

📌 Yerden Tasarruf Sağlayın

açılır mutfak masası lineadecor

Mutfağınız fiziksel açıdan küçük bir alana sahip ise mutfak masanızı gönlünüze göre bir türlü yerleştiremiyorsanız bu konuda Linedecor şöyle bir çözüm önerisinde bulunuyor. İhtiyacınız doğrultusunda açılır kapanır , mutfağınızla ahenk içinde olacak gizli masa modellerinden yararlanabilirsiniz. Gizli masa sayesinde hem yerden tasarruf sağlamış olursunuz, hem de salondaki yemek masanızı her seferinde kullanmak zorunda kalmasınız.

📌 Dolap İçi Hacimlerinden Maksimum Derecede Yararlanın

çekmece içi düzenleyicileri

Dolap içlerinde sabit raflar yerine hareketli raflar kullanmaya ne dersiniz ? Hem hareketli raflar sayesinde dolabın en arka tarafında kalan ürünlerinize de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede maksimum derecede depolama alanı da elde etmiş olursunuz. Raflara yerleştirilen manyetik bölücüler ürününüzü istediğiniz şekilde yerleştirme imkanı sunmakta. Bu uygulama sayesinde depolanan ürünleriniz sabitleşip, rafları hareket ettirdiğiniz zaman ürünlerin düşmesini de engelliyor.

📌 Raf Sisteminden Yararlanın

linedecor mutfak modelleri

Yeni mutfak trendlerine baktığımızda kapaklı mutfaklar yerini raflı sistemlere bırakmaya başladığını görmekteyiz. Ferah aynı zamanda sofiste bir alan oluşturmak için raf sistemlerini duvara monte tezgah boyunca uzanan modeller arasından tercih edebilirsiniz. Ada tipi bir mutfağa sahipseniz ahşap tavan raflarından yada kütüphane tipi boyu rafları tercih edebilirsiniz.

📌 Mekanda Estetik Yaratan Kayar Kapaklar

Çoğu zaman dolap kapakları açıldığı zaman problem oluşturabilmekte. Bu problemi çözmek adına kayar kapak sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sistemle kapağın bir kısmını açıp istediğiniz alanı görebilir, istemediğiniz alanı da kapak arkasında gizleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mutfak alanınıza farklı bir estetikte katmış olursunuz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni halı renkleri ve desenleri merinos

Merinos Halı’nın Yeni Koleksiyonu

klasik duvar kağıdı modelleri

Klasik Ev Dekorasyonu Önerileri