Evinizin Havasını Değiştirecek Berjerler

Evinizin Havasını Değiştirecek Lazzoni Berjerler

Yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirmek için bazı küçük dokunuşlar yapmanız yeterli olacaktır. Mesela oturma odanızda yada evinizin herhangi bir mekanında kendiniz için huzur verici bir ortam oluşturarak evinizin ambiyansını değiştirebilirsiniz. Bu huzur verici köşe oluşturmak için öyle büyük bir masrafın altına da girmenize gerek yok. Ayrıntılar konumuzda 😉

Evdeki Keyfin Tekli Hali

Yoğun, yorucu ve stresli bir iş günün ardından üzerimizdeki yorgunluğu atmak ve rahatlamak için soluğu genelde oturma odasında ya da kendimize ait huzur verici rahatlatıcı köşemize geçeriz. Oturma odamızda yada köşemizde ki tekli koltuk yada havalı ismiyle berjer bizi bekliyor.

İster televizyon seyretmek için, ister dışarıdaki manzarayı seyretmek için isterseniz de sessizliğin içinde kendinizi dinlemek için evde ihtiyacınız olan tek şey tekli koltuk diye tabir ettiğimiz rahat ve konforlu bir berjerdir.

Belki şuan evinizin oturma odasında, salonda, yatak odasında yada herhangi bir yerde bir berjeriniz var. Belki bu berjerinizi değiştirmeyi düşünüyor, belki de yeni modelleri merak ettiğiniz için küçük çapta bir araştırma yapıyorsunuz. Bizde bu düşünce ile yola çıkıp, sizler için yeni sezon berjer modellerini inceledik. Farklı formları ile oldukça havalı bir görünüme sahip olan Lazzoni berjer modellerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Eva

berjer koltuk modelleri lazzoni

Konforu ve rahatlığıyla sizi mest edecek . Yenilenmiş ve yumuşatılmış hatları ile ve ekstra dayanıklı iç yapısı ile Eva berjer, rahatlığınız için birbirinden çok çözümü aynı anda sunmakta. Bu berjeri ister salonunuzun alanına dahil edip ekstradan konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. İsterseniz de evde yeni oluşturacağınız dinlenme köşesine konumlayarak rahatlığın keyfine varırsınız.

Twice Üçlü

üçlü berjer lazzoni

Tekli berjerlere farklı bir yorum katan üçlü berjerler. Üçlü oturma alanı ile Twice berjer, konfor ve estetiği yeniden yorumlayarak yaşam alanlarınıza keyifli bir oturma alanı sunuyor.

Twice

lazzoni berjer modelleri

Estetikli yapısı ile evinize zarif bir şıklık katacak olan Twice. Yuvarlak hatlı sırt yapısı, estetikli kolçakları ile konumlandığı mekanın çizgisine zarif bir şıklık katmaya hazırlanan kendine özgü karakteristik yapısı ile dekorasyon zevkinizi gözler önüne bir kez daha sermeye hazır mısınız ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?