Evinizi Yeni Objeler ile Tanıştırın !

Nasıl ki kadınlar kendi iyi hissetmek, kendi özen göstermek için makyaj yapıyorlarsa, evlerimizde kendileri güzel göstermek için objelere, nesnelere, dekoratif ürünlere ve aksesuarlara ihtiyaç duymakta. Nasıl ki makyaj renkleri ve tonları mevsimden mevsime değişiklik gösteriyorsa , yaşam alanlarımızı süsleyen objelerde mevsimlere ayak uyduruyor.

Yazı mevsiminden çıkıp , kış mevsimine doğru geçiş yaptığımız bu yeni sonbahar döneminin de gelin, yaşam alanlarımıza bir güzellik yapalım. Yaşam alanlarımızı kışa hazırlayacak, yazın sıcaklığını yansıtacak olan bu dönemde yeni dokunuşlar, yeni değişimler yaparak, yeni bir imaja kavuşturalım.

İşte Yeni Sezona Girerken Yaşam Alanlarınıza Dokunuş Yapacak Olan Objeler

Yaşam alanlarınızı yepyeni bir imaja kavuşturacak, evinizi daha elit bir görünüme kavuşturacak olan objeler neler mi ? Bazı ev aksesuar markalarından sizler için seçtiklerimiz.

📌 Karaca

karaca ev aksesuar ürünleri

Yaşam alanlarımızın en özen gösterilen en değerli odaların arasında salon gelmekte. Salon dizaynı her zaman için son derece zarif, ince, estetikli ve benzersiz bir güzellikte olmalıdır. Eğer sizlerde bu düşünceyseniz , salon dizaynına derinlik kazandıracak, zarif bir görüme kavuşturacak olan bu büyüleyici mavi aksesuarlara göz atabilirsiniz.

📌 Bramwell Brown

el yapımı özel duvar saatleri

Sizin için duvar dekorasyonun vazgeçilmez aksesuarları arasında saat yer alıyorsa, bu saat tam sizlik ! El yapımı olan bu eşsiz duvar saati, sadece sizleri saati göstermekle kalmıyor, aynı zamanda duvarınızı zamansız bir görünüme kavuşturuyor.

📌Paşabahçe

paşabahçe ev aksesuarları

Sizlerde bizim gibi home ofis şekilde çalışıyorsanız, çalışma odanızın için orijinal bir aksesuar arayışı içindeyseniz, harf devrimi yazı setlerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

📌 Porada

asimetrik ayna modelleri

Bir mekana derinlik katan, ferah bir görünüme kavuşturan, küçük mekanların en gözde dekorasyon parçası olan aynalar, mevsimsiz objeler arasında yer almakta. Eğer yaşadığınız alanın küçük ve dar olduğunu düşünüyorsanız, veya yaşam alanınız için farklı formda dizayn edilmiş bir ayna arayışı içerisindeyseniz asimetrik boy aynası tasarımlarına göz atabilirsiniz.

📌Habitat Home Decor

yeni yemek takımı desenleri

İster kendiniz için hazırlayacağınız bir sofrada, isterseniz de sevdiğinize hazırlayacağınız bir sofra da, yalın ve zamansız yemek takımlarına yer vererek sofranızı şık bir zarafette kavuşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?