in

Evinize Estetik Katacak Salon Aksesuarları

biev dekoratif salon aksesuarları

Duvar dekorasyonundan, aydınlatmaya, konsol önü dekoratif aksesuarlarından, değişik biblo modelleri ile salonunuzun çizgisine bambaşka bir yorum katmaya hazır mısınız ?

Evin her bölümün kendine göre bir çizgisi bir estetiği vardır. Söz konusu salon dekorasyonu olunca bu çizgi ve estetik kavramı biraz da farklı bir boyutta ulaşır. Kimi klasik ve lüks çizgi tercih ederken, kimi yalın, doğal ve şık bir çizgi oluşturmaktan yanadırlar. Tüm farklı çizgilerin ortak noktası ise mekanlarının estetiğini artıracak salon aksesuar modelleridir.

Yaşam alanlarımızın çizgisine estetik katacak, yerine göre elegan, yerine göre elit bir görünüme kavuşturacak olan yeni sezon salon aksesuarlarını sizler için inceledik.

Yeni Trend Salon Aksesuarları

Salonlarda Karaca Zarafeti

yeni sezon karaca salon aksesuar ürünleri

Hem Karaca hem de Karaca Home geniş ürün yelpazesinde evlerimize zarafet katacak farklı stillere hitap eden dekoratif aksesuar ürünlerine yer vermiş. Şöyle ürünlere bir göz atarken, mekanda özel köşeler hazırlayabileceğimiz çok şık ürünlerle karşılaştık. Mesela mekanda romantik bir alan oluşturmamız için mumluk, çerçeve ve dekoratif kutudan oluşan bu üçlü gibi.

Mekana Değer Katan Objeler – Paşabahçe

paşabahçe dekoratif objeler

Paşabahçe ” Zaman – sız ” ürünleri ile zaman kavramına nostaljik bir dokunuş yapmış. Eğer sizlerde tarih ile ilgileniyor, salonumun bir köşesinde hem geçmişi hatırlatacak, hem de zaman kavramını günümüzün çizgisine yansıtacak bir öge arıyorsanız, yukarıdaki görseli değerlendirmeye alabilirsiniz.

Konsol Önü Aksesuarları – Biev

biev dekoratif salon aksesuarları

Mekanın en göz alıcı noktalarından biri konsol üzerine bırakılan dekoratif unsurlardır. Farklı formda dizayn edilmiş dekoratif unsurları bir araya getirerek, mekanın albesini artırmak adına romantik bir biblo, dekoratif bir kase ve mekanı aydınlatmak için bir abajur bırakabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Salon Aksesuarları

salon için dekoratif büst modelleri

Ben salonumu daha zengin gösterecek aksesuarları tercih etmek istiyorum, diyenlerdenseniz tercihinizi, gold, bronz , gümüş veya daha farklı malzemelerden yapılmış büstleri tercih edebilirsiniz.

salon dekorasyon önerileri dekoratif aksesuarlar

Romantik bir ambiyans oluşturmak için çiçeklerden ve mumlardan yararlanabilirsiniz. Bu arada hem dekor hem de aydınlatma olarak mum tercih ederseniz, ledli mumları düşünebilirsiniz. Ledli mumların yanı sıra fenerli mumluk ile mekanda farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

mermer granit yer zemin döşemesi

Zemin Uygulamalarında Son Trendler Nelerdir ?

dekoratif duvar saatleri

Evinizin Havasını Değiştirecek Dekoratif Duvar Saatleri