Evinizi 100 TL’den Az Bütçe İle Nasıl Yenileyebilirsiniz ?

Çok büyük bütçeler harcamadan evimin dekorasyonu nasıl yenileyebilirim, diye düşünüyorsanız, şuan için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bütçenizi çok fazla zorlamadan evinizde yapacağınız birkaç dokunuşla evinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İşte 100 TL’den Az Bütçe İle Evinizi Yenilemenin Yolları

Bütçenizden sadece 100 TL gibi bir miktar ayırarak ister evinizin mobilyalarını, ister zemini, isterseniz de çok farklı bir alanı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. ” 100 TL ile ne yapabilirim ki ” dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen neler yapabileceğinize bir göz atalım.

Mobilyalarını Boyayabilirsiniz

Yaşam alanlarınızın bazı bölümlerinde banyo, mutfak bölümü gibi, yenilik yapmayı düşünüyorsanız şöyle bir yol izleyebilirsiniz. Banyo ve mutfak dolaplarınızı yeni bir renge boyayabilirsiniz.

Evinize Estetik Katacak Aydınlatmalar

100 tl altında aydınlatmalar

Hem tavan dekorasyonu yenilemek hem de mekana görsel bir estetik katmak için aydınlatmaların rolü oldukça büyük. Dilerseniz evinizin tüm aydınlatmalarını yada istediğiniz herhangi bir bölümün aydınlatmasını yenileyerek, mekanın ambiyansını değiştirebilirsiniz. 100 TL ve altında oldukça güzel aydınlatma ürünleri bulunmakta.

Tablolar İle Duvarlarınızı Güzelleştirin

en uygun duvar tabloları

Yaşam alanı dekorasyonlarında etkili unsurlardan biri de duvarlardır. Boş ve ruhsuz bir duvardan ise daha canlı ortamın estetiğini yükseltecek bir duvar görünümü daha iyidir. Duvarlarınıza canlı bir ruh katmak, estetiğini artırmak için tablolardan yararlanabilirsiniz. Fotoğraflarınızın içinde olduğu güzel çerçevelerde duvarınıza estetik katacaktır.

Etrafta Doğal Kokular

az bütçe ile evi yenileme

Yaşam alanızda doğal kokular yaymak için taptaze mis gibi kokan çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Evinizde yer vereceğiniz çiçekler, hem mekanın daha ferah görünmesini sağlayacak, hem de doğal bir görünüme kavuşturacaktır. Çiçeklerinizi geometrik şekillere sahip saksılara bırakarak albenisini artırabilirsiniz.

Bir Derz Kalemi Bulundurun

Biliyorsunuz fayanslar özellikle banyo ve mutfağın daha şık bir görünümde olmasına yardımcı olur. Tabi zaman içerisinde biriken yağ ve kir lekelerinden dolayı fayans araları kirli bir görünüme neden olur. Derz arası kirli görünümü ortadan kaldırmak için derz kalemlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. az para ile evi yenilemenin yolları Evinizi 100 TL’den Az Bütçe İle Nasıl Yenileyebilirsiniz ? için yorumda bulun

    Evinizi 100 TL’den Az Bütçe İle Nasıl Yenileyebilirsiniz ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evinizi 100 TL’den Az Bütçe İle Nasıl Yenileyebilirsiniz ? için ilk yorumu yapabilirsin.