in ,

Ergül Mobilya ile Eskilere Elveda

ergül mobilya yenileme kampanyası

Eski mobilyalarınızdan vedalaşmanın zamanı geldi ! Yeni neslin tercihi olan Ergün Mobilya şimdi eski mobilyalarınızı alıp, yeni mobilyalar ile değiştiriyor. Ayrıntılar konumuzda.

Yatak odasından, oturma odasından, koltuk takımından köşe takımına kadar şuan için kullanmış olduğunuz mobilyaları Ergül Mobilyaya götürüp, yerine yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek olan çağdaş, yeni neslin çizgisi ile dizayn edilmiş mobilyalar ile değiştirebilirsiniz. Eskilere Elveda Kampanyasından yararlanmak için elinizi çabuk tutun, deriz.

Yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek, duruşu ile dekorasyon çizginize yeni bir yorum yeni bir estetik katacak olan Ergül Mobilyanın yeni ürünlerinden birkaç tanesine birlikte bir göz atalım.

Evinizin Yeni Konfor Köşesi

ergül mobilya alexa köşe takımı

Evinizin yeni konfor köşesi için Alexa köşe takımına yer açın. Birbirinden farklı modülleri ile bağımsız kullanma imkanı sunan Alexa köşe takımını dokuz değişik modülü ile sizlere çoklu kombinasyon sunma imkanı sunuyor. Göz alıcı modern tasarımı ile yüksek konforlu sırt minder uygulamasıyla , üründe kullanılan ceviz renk ayaklar ve özel tasarıma sahip olan bu köşe takımı ile rahatlığın ve konforun tadına bir kez daha varacaksınız.

Küçük Mekanlar İçin Şahane Bir Konfor

ergül mobilya köşe takımları faro mini

Çağdaş görünümü ile modern ve fonksiyonel tasarımı ile küçük yaşam alanlarında maksimum konforu sunan Faro Mini köşe takımı. Şöyle ürüne göz alıcı bir göz ile baktığımızda sırt ve kol pedlerinde şık bir estetik katan kapitone detaylarını görmekteyiz. Zengin dekoratif kırlent uygulamaları ve sırttaki konforu üst seviyede taşıyan sırt minder uygulaması ürünün albesini artırıyor.

Farklı Aromaların Kusursuz Birlikteliği

ergül mobilya yeni koltuk takımları tallis

Modern ve şık tasarım anlayışının yeniden yorumlandığı Tallis koltuk takımı. Zarif ve elit bir duruşa sahip olan bu koltuk takımının genel özelliklerinden kısaca bir bahsedelim. Üçlü koltuğu dilediğiniz zaman küçük bir dokunuşla yatak konumuna getirebilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan bu ürünün ayak kısmında siyah ve gold renk kombinasyonu tercih edilmiş. Bu de ürünün elit görünümünü artırıyor.

Romantik Bir Melodi

yeni nesil yatak odaları ergül mobilya

Yatak odalarınızda romantik bir melodi duymaya hazır mısınız ? Senfoni yatak odası takımı sıcaklığı ile yatak odanızı sarıp sarmalayacak. Sepet ve antrasit renk kombinasyonu ile fark edilmemesi imkansız romantizm dolu bir atmosfer sunuyor.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

4 Comments

teras çiçeklendirme

Balkon ve Teras İçin 4 Şahane Fikir

yeni bahçe dekorasyon fikirleri

En Güzel Yaz Sofraları İçin Pratik Öneriler