En Çok Kullanılan Komodin Modelleri

İçindekiler

Komodin modelleri yatak odamızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Özellikle yatağımızın yanına koyduğumuz zaman bize oldukça kolaylık sağlar. Eğer kendiniz için rahat ve odanıza çok yakışacak komodin modellerini bulursanız kaçırmamanız gerekir. Ama bulamadıysanız en çok kullanılan komodin modelleri sizler için derleyip bu yazıda birleştirdik. Odanızın dekoruna göre dilediğiniz şekilde seçebileceğiniz komodin modelleri aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı. Modeline ve malzemesine göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 300 ila 500 TL arasında değişmektedir. Ayrıca bu en çok kullanılan komodin modelleri kalitesine güvendiğiniz yerlerden almanız gerekmektedir. Aksi halde oldukça kısa ömürlü olup kolayca kırılabilir. Böylece ekonomik olarak size küçükte olsa bir zarar vermiş olur.

Ahsap Komodin Modelleri

En Çok Kullanılan Komodin Modelleri Ahşap

Eğer odanızı sade düzenliyorsanız en çok kullanılan ahşap komodin modellerine göz atmalısınız. Ahşap komodin sade olan odanızın dekorunu bozmadan, odanızı olduğundan daha şık ve zarif gösterecektir. Ahşap komodin seçerken model çeşitliliğinden dolayı bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için komodini nereye koyacağınızı bilmelisiniz. Eğer yatağınızın yanına koyacaksanız ve özellikle uyurken kolayca ulaşmak istiyorsanız o halde seçeceğiniz komodinin çekmece tokası olmamalı. Yarı uykulu halde hala yatarken kolunuzu komodine attığınız zaman rahatça komodini açabilmeniz gerekmektedir. Ayrıca yatağınızın yanına koyduğunuz zaman üstüne kitap, çalar saat ya da gece lambası koyacaksanız eğer komodinin boyunun yataktan çok farklı olmamasına dikkat etmelisiniz.

Mavi Komodin Modelleri 1

Renkli Komodin Modelleri

Odanız daha renkli ise o zaman sonsuz renk skalasına sahip renkli komodin modelleri sizin için kaçınılmaz olacaktır. Dilerseniz parlak dilerseniz de mat renklerde tercih edebilirsiniz. Özellikle su yeşili gibi açık renkleri tercih edebilir ve odanız için mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Renkli komodin seçerken, komodinin diğer mobilyalarla bir uyum yakalamasına dikkat edin. Aynı renkte olmasalar bile çok zıt renklerde olması kötü bir görünüm sağlayacaktır. Dilerseniz beyaz sade bir komodin alabilir ve onu boyatabilirsiniz. Hatta eğer el yatkınlığınız varsa siz kendinizde doğru malzemeleri kullanarak dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde dilediğiniz odaya ve komodine sahip olabilirsiniz.

Zarif Komodin Modelleri
En Çok Kullanılan Komodin Modelleri

Beyaz Dusuk Komodin Modelleri Kolay Ahsap Komodin Modelleri Kolayca Acilan Komodin Modelleri Komodin Modelleri Renkli Komodin Modelleri Tek Cekmeceli Komodin Modelleri

Bir yanıt yazın