Dyo Boya Renk Kataloğu 2022

İçindekiler

Ev dekorasyonlarında duvar renkleri önemli bir rol oynar. Evinizin dekorasyonunda kullanacağınız birçok mobilya duvar rengi ile uyumlu olmalıdır. Örneğin kafanızda hangi tarzda bir ev dekorasyonu yapacağınıza karar verdiğinizde sizin için her şey daha kolay olacaktır. Avangart, country, iskandinav, bohem ya da modern  dekorasyon tarzından hangisini seçersiniz?

Dyo Ic Cephe Renk Kartelasi Dyo Renk Kartelasi

 

Tercihiniz bohem bir ev dekorasyonu ise renklerle iç içe olacaksınız demektir. Bu yüzden duvar renginizi çok dikkatli seçmelisiniz. Eviniz küçük ise pastel pembeler ve mavi tonları işinize yarayabilir. Tercihiniz bohem değil de modern ev dekorasyonundan yanaysa eğer o zaman da duvar rengi olarak beyaz, ekru ve açık grileri kullanmalısınız.

Dyo Renk Katalogu 2020 ic Cephe Renk Kartelasi1

Odaların küçüklüğü ve büyüklüğü de duvar boyası seçimlerinde dikkat edilmesi gereken şeylerden biridir. Evinizin odaları küçükse eğer açık renk seçeneklerinden faydalanmalısınız. Büyük bir eviniz varsa da renk skalanızı istediğiniz kadar genişletebilirsiniz. Bol ışık alan bir evi koyu renkler bile karanlık gösteremeyecektir. Dyo nun renk kataloğundaki çeşitlilik sayesinde evinize en uygun rengi kolayca bulabilirsiniz. Dyo boya renk kataloğu 2022 ye kesinlikle göz atmalısınız.

Dyo Renk Kataloğunda Olan Renkler

Her yıl iç ve dış cephe renkleri yenileniyor. Pantone markası yılın trend rengini belirledikten sonra boya markaları da renk kataloklarını ona göre tekrar gözden geçirip, yeni renkler ekliyor.

Dyo Renk Katalogu ic Cephe Renk Kartelasi

Dyo markası gibi birçok marka renk kartelalarını oluşturmaya başlar. Bazı markalar sadece pastel tonlardan seçimler yaparken Dyo markası hem canlı hem de pastel ve koyu tonlardan oluşan bir kartela hazırlar. Bu sayede eviniz için doğru rengi bulmak daha kolay olur.

Dyo Ic Cephe Renk Kartelasi

Bu yılın Dyo kataloğundan neler var diye merak ediyorsanız sizlere biraz bahsedelim. İlk olarak son yıllarda en çok sevilen gri tonları bu sene de 1. sırada yerini aldı. Açık ton grileri seviyorsanız eğer Yeni Beliz ve Yeni Çağıl renkleri tam size göre. Bej, kahve alt yapılı renklerde ise en sevilenlerden Ilık Maya ve Kumsal. Kırmızı, magenta alt torunlarında en sevilenler Romantik ve 4761. Mavi, turkuaz alt tonlu renklerde ise griye yakın olduğu için en çok tercih edilen Tülden rengi.

Dyo Ic Cephe Boya Renkleri Katalogu 2022 yili

Bir yanıt yazın