in

Duvarlarınıza Dekoratif Tablolarla Renk Katın

kendin yap tablo önerileri

Hem evimizin, hem de iş yerlerimizin duvarlarına küçük dokunuşlar yapıp, biraz hareketlendirmek ve biraz da renklendirmek adına zevkimizi yansıtan tablolardan yada sevdiğimiz kişinin posterleri ile süsleriz. Şimdi size desek ki, gelin bugün yaşam alanlarımızın duvarlarını yeni bir kimliğe kavuşturmak adına hem de dekorasyona kendi kişiliğimizi yansıtmak adına kendi tablomuzu kendimiz yapmaya başlasak , ne dersiniz ?

Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından hazırlamış olduğumuz kendi tablonu kendin yap önerilerimize göz atabilirsiniz.

Mantar Tablo ve Led Işığıyla Tablo Yapımı

led ışıklı tablo yapımı

Elimizde bulunan bazı ürünleri geri dönüşüm projelerinden yararlanarak yeniden değerlendirebiliriz. Mesela evimizde bulunan dekoratif led ışıklardan ya da aydınlatma ürünlerinden yararlanarak çok şık bir tablo yapabilirsiniz. Bunun için hemen gerekli olan malzemeleri sıralaylım.

📌 Mantar tablo

📌 Raptiye

📌 Led ışık

Yapılışı

📌 Raptiyeleri olduğu gibi kullanabileceğiniz gibi dilerseniz, istediğiniz renklere boyayabilirsiniz.

📌 Mantar tablonun üzerine raptiyeler ile istediğiniz kelimeyi yazın.

📌 Sonra led ışıklandırmaları raptiyelerin çevresinden geçirin.

📌 Hazırlamış olduğunuz led ışıklı mantar pano tablosunu istediğiniz duvara asın.

Tablolarda Efekt Görünümü

efekt damgası ile tablo nasıl yapılır

Duvar dekorasyonlarında dikkat çeken uygulamalardan bir tanesi efekt uygulamalarıdır. Bu uygulamalardan ilham alarak dilerseniz sizlerde efekt damgalarını tablo üzerine uygulayabilirsiniz. Nasıl mı ? Önce malzemeler ;

📌 Tuval

📌 Guaj boya ( dilerseniz yağlı boya )

Yapılışı

📌 İlk önce yaşam alanınızın çizgisiyle ahenk içerisinde olacak boya rengi ile tuvali boyayarak işe başlıyoruz. Küçük bir hatırlatma, bunu yaparken zeminin tek renk olmasına özen gösteriyoruz.

📌 Zemin ile kontrast olacak şekilde efekt damgasını boyaya batırıyoruz. Önce boyanın fazlalığını boya tavasına alıp, daha sonra gelişigüzel tuvale basıyoruz.

📌 Daha çekici bir tablo oluşturmak isterseniz de daha sonrasında efekt damgasına farklı renk alıp tuval üzerine uygulayabilirsiniz.

📌 Eğer bu uygulamayı hayata geçirmeyi düşünüyorsanız, bu konuda küçük bir tüyo verelim. Evinizin dekorasyonunda modern bir çizgi hakim ise bu uygulamayı olduğu gibi yapabilirsiniz. Eğer evinizin dekorasyonunda klasik bir çizgi hakim ise efekt damgasını uygularken simli renkleri tercih etmenizi öneririz.

Bu önerilerden yola çıkarak sizlerde daha yaratıcı tablolar yaparak, duvarlarınıza estetik katabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

küçük alanlar için fonksiyonel öneriler

Stüdyo Daire Nasıl Dekore Edilir ?

evdeki kötü koku nasıl giderilir

Evdeki Kötü Kokulara Son