Duvar Profili Modelleri

Gelişen ürünler ve modeller sayesinde her geçen gün ev dekorasyonlarında farklı ve estetik görünümler ile karşılaşıyoruz. Yakın zamana kadar duvarları süsleyen çıta modelleri modaydı. Şimdi ise adını sıkça duymaya başladığımız duvar profillerini yaşam alanlarında görüyoruz. Çok fazla seçeneğe sahip olması da kullanıcılar açısından büyük bir avantaj sağlıyor. Kendi zevkinize göre kolayca dizayn edebileceğiniz duvar profillerini birçok markadan satın alabilirsiniz. Uygulamasını isterseniz kendiniz isterseniz de uzman kişiler tarafından yapabilirsiniz. Genellikle duvar profilleri için Acarkon web sitesi tercih ediliyor. Çeşitlilik açısından oldukça iyi diyebiliriz. Farklı renk ve modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

duvar profili dekoru

Konya Duvar Profili

Ürünlerin renklerinden ziyade model ve kullanılan malzemelere de dikkat etmekte fayda vardır. AGT duvar profili ürünleri oldukça özgün ve modern yapılara sahiptir. Örneğin Acarkon un bazı modelleri orta yoğunlukta üretilmiştir. Dokulu, pvc zar kalitesine sahiptir. Ev dekorasyonunuzda konforlu, sade ve sakin bir ortam yaratmak için ACR-3783 modeli önerilmektedir.

tv unitesi duvar profili

Ahşap Duvar Profili

Ahşap duvar profilleri daha çok iskandinav ya da country ev dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Ahşabın sıcak ve samimi görüntüsü duvar profillerine de çok iyi bir şekilde yansıtılmaktadır. Yine aynı şekilde ahşap modelleri de Acarkon web sitesi üzerinden görebilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz duvar profillerini uzman kişiler tarafından temin edebilirsiniz.

duvar profilleri acik renk

Duvar Profili Kullanım Alanları

Duvar profili ürünlerini ister ofis ister ev de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evlerde genellikle oturma odası, salon gibi alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Son zamanlarda tv ünitesi dekorasyonunda da karşımıza çıkmaktadır. Yatak odalarında da yatak başlığının arkasında olan duvarı, duvar profili ile dekore edebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı boyut ve kalınlıktaki duvar profilleri odaları ayırma da ya da kapı yerine de kullanılmaktadır. Renk ve boyut çeşitliliği sayesinde evinizin ya da ofisinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Duvar Profillerinin Kaliteleri

Uzun süreli kullanımlar için uygun olan duvar profilleri, genellikle ahşaptan üretilmektedir. Model ve boyuta göre de değişebiliyor. Her ürünün malzeme yoğunluğu ve sağlamlığı iyi durumdadır. Gönül rahatlığı ile çalışma ya da yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.

yatak odasi duvar profilleri duvar profilleri

 

 

 

Bir yanıt yazın