Duvar Kağıdı Seçerken Bunlara Dikkat!

Yaşam alanlarınızın duvarlarına farklı bir dokunuş, farklı bir kimlik ve farklı bir tarz katmak için , odanızın fiziksel açıdan büyüklüğüne, tavan yüksekliğine hatta aydınlatmaya kadar göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu sezonun duvar kağıdı kategorilerini incelediğimiz zaman doğanın benzersiz mucizesi olan toprak, su ve hava elementlerinden ilham aldığını görmekteyiz. Eğer tercihinizi koyu renklerin hakim olduğu bu tarz duvar kağıtlarından yana yapmayı düşünüyorsanız, odanın sadece bir duvarına uygulayarak, daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tercihinizi illa koyu renkli duvar kağıtlarından yana yapmayı düşünüyorsanız , yaşadığınız alanı daha ferah ve tarz göstermek adına mobilyalarınızın mutlaka açık tonlarda olmasına özen gösterin.

Eviniz yada iş yeriniz için duvar kağıdı seçerken, duvar kağıdınızın renk tonları ve desenleri, kullanacağınız mekanın amacına göre belirleyin. Diyelim ki odanızı olduğundan daha büyük ve geniş göstermek için mekanda derinlik etkisi yaratan duvar kağıtları arasından seçim yapmalısınız.

Evin genelde dar ve kapalı alanına sahip antre ve koridor alanı için sade desenlerin hakim olduğu duvar kağıtları arasından seçebilirsiniz. Bu ürünler antre ve koridorlarınızı daha geniş ve ferah gösterecektir. Zevkinizin doğrultusunda duvarlarınızı renklendirin.

taş görünümlü duvar kağıdı

Birçoğumuz duvarlarımıza taş döşetmek isteriz. Bu işlem maliyet açısından oldukça pahalıya mal olabiliyor. İllaki duvarınızda taş görmek istiyorsanız, bunu daha uygun fiyata yaptırmak için taş yada tuğla görünümlü duvar kağıdı ile yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman eski duvarınıza dönebilirsiniz.

yeni sezon duvar kağıtları

Duvar kağıtlarınızı uzun süre gönül rahatlığıyla kullanmak için mutlaka kaliteli ürünler arasından seçim yapın. Hem uzun yıllar bakım gerektirmez, hem de dönem dönem ekstra masraf çıkartmış olmazsınız. Aklınızda bulunuz, iyi ve kaliteli bir duvar kağıdını en az 10 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu da ekonomi yönden artı bir avantaj sağlar.

Sevgili arkadaşlar ister iş yeriniz için ister eviniz için duvar kağıdı seçerken, öncelikle markaları iyi araştırın. Sertifika, garanti süreci ve teknik özellikleri hakkına bilgi alın. Fiyat karşılaştırması yapın. Aklınızda bulunsun ; kaliteli markalar destek takip sorunu çıkartmazlar. Desen ve renk konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?