in

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

Dogtas Koltuk Takimi Modelleri

Doğtaş koltuk takımı modelleri konforlu oldukları kadar şık görsellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Salonlarda odanızda belki de en çok kullandığınız eşya koltuklarınızdır. Bu yüzden koltukların hem şık hem rahat hem de kullanışlı olması çok önemlidir.

Koltuk alışverişi yaparken hem kalitenin ön planda olmasını istersiniz hem rahatlığın ı ve şıklığının olmasını istersiniz hem de sizin bütçenize göre olmasını istersiniz. Pek çok mağaza gezer pek çok internet sitesinde araştırırsınız. Ancak kendinize göre bir şey bulamadığınız zaman en iyisinin olduğu bir mağaza ararsınız.

Doğtaş mobilya konusunda üst düzeyde bir performans ortaya koyabilen bir marka olarak karşımıza çıktığında mobilya almak istediğimizde en mantıklı seçenekler arasında yer alır. Özellikle yeni tasarımlarla desteklenen mobilyaların ve modern mobilya çözümlerinin adresi konumunda yer alan Doğtaş, yaşam alanlarına harika bir dokunuş etkisi katıyor.

Dogtas Koltuk Takimi Modelleri2

Yeni Trend Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk almak zahmetli bir iştir. L model mi olsun ikili mi olsun berjeri olsun mu onun yerine puf mu koyalım bu renk mobilyalara uyar mı yoksa bu model evde şık durur mu? Kafanızda pek çok soru dolaşırken yeni trend Doğtaş koltuk takımı modelleri farklı seçenekleri sizlerle buluşturacaktır.

Hem ikili hem üçlü koltuk modelleri bulunmaktadır. Salonu küçük olanlar için mini koltuk takımları vardır. Bunun yanında hem köşe hem L model koltuk takımları bulunmaktadır. Bir tane ikili bir tane üçlü koltuk takımına 1 ya da 2 berjer de önerilebilir. Kimi koltuk takımının yanında pufu da bulunmaktadır. Doğtaş mağazasının genel olarak satış şekli spor tarzdadır. Bu yüzden spor modeller yoğunluktadır.

Seçeceğiniz pek çok model arasından hem size en uygun olanın bulmak gerekecektir, hem de koltuk takımlarınız için evinize çok yakışacak bir renk seçmeniz gerekecektir. Tüm bu bilgiler ışığında Doğtaş koltuk takımları farklı konseptlerle desteklendiklerinden sıklıkla talep görmektedir. Bu da Doğtaş mobilyanın son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor olmasını mümkün kılmaktadır.

Dogtas Koltuk Takimi Modelleri3

Doğtaş’ta Koltuk Fiyatları Ne Kadar?

Doğtaş koltuk takımı modelleri yataklı koltuklardan tutun da sandıklı koltuklara varıncaya kadar farklı özelliklere sahip bir şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla bu tarz ürünlerin fiyatları da modelin kullanım özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda Doğtaş Relax mekanizmalı koltuk modelleriyle ön plana çıkıyor. Bu model şık görselliğin yanı sıra pratik kullanım özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Doğtaş mağazasında üçlü tek model koltuk takımının ortalama bir fiyatı 4.600 TL iken mini koltuk takımının fiyatı 9.000 TL olabilir.  Klasik olan modellerden ikili koltuk takımı 9.000 TL’den başlayıp 36.000 TL’yi de bulabilir. Eğer koltuklarınıza ek olarak berjer ya da koltuk eklemek isterseniz fiyatlar farklılık gösterebilir. Ancak genellikle ortalama fiyatlar bu şekildedir. Bütün bu bilgiler ışığında Doğtaş koltuk takımı fiyatları sezonluk olarak güncellenmektedir.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

mondi lavin tv ünitesi

Yeni Sezon Mondi Tv Ünitesi Fiyatları

küçük mutfaklar için aydınlatma önerileri

Küçük Mutfak Dekorasyon Önerileri