Çetmen Mobilya Köşe Takımı Fiyatları 2022

Çetmen Mobilya köşe takımı fiyatları 2022 yılında güncellendi! Çağdaş yaşam alanların çizgisine hitap eden yeni sezon Çetmen Mobilya köşe takımı modelleri inceleyip, fiyatlarını öğrenmeye hazır mısınız ? Oturma alanınız ister dar, ister geniş olsun, her alana hitap eden fonksiyonel özelliklere sahip rahat, konforlu bir şık duruşu ve çizgisi ile çağdaş yaşam alanlarınıza sportif bir hava katacak olan köşe koltuk takımları Çetmen mağazalarında sizleri bekliyor.

Hayalinizde klasik çizgiden uzak , yalın ama şık, sportif aynı zamanda konforlu bir dekorasyon oluşturmak var ise, bu hayalinizi büyük bir zevk ve incelikle gerçeğe dönüştürecek olan aynı zamanda bütçenize de hitap edecek olan yeni sezon köşe takımı modellerini görmeye hazır mısınız ?

Her Daim Şık ve Kullanışlı

çetmen mobilya lizie köşe takımı

Oturma alanınız fiziksel açıdan küçük ve dar ise, bu nedenle bir türlü aradığınız oturma grubunu bulamadığınızı düşünüyorsanız, sizlere Çetmen mobilyanın küçük ev dekorasyonlarına hitap eden Lizie Köşe Takımına bakmanızı öneririz. Bu ürünü odanızın en güzel köşesine yerleştirin . Kendisine özgü hareket alanı ile bir taraftan mekanınıza konforu ve rahatlığı sunarken, bir taraftan da estetik açısından şıklık katacaktır. Lizie Köşe Takımı Fiyatı ; 2.420 TL.

Rahatlığına ve Şıklığına Bayılacaksınız

çetmen mobilya flavian köşe takımı

Salon dekorasyonunuzda farklı bir çizgi oluşturmak isterseniz gözlerinizi Flavian Köşe Takımına çevirmenizi istiyoruz. Huzuru, konforu ve şıklığı bir arada sunan bu ürünü ihtiyacınızın doğrultusunda her biri modülünü ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi dilerseniz odanızın büyüklüğüne göre set halinde alıp, mekanız da çizgi dışı bir estetik katabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Yepyeni Bir Soluk

çetmen mobilya brena köşe takımı

Yaşam alanınızın en güzel odasında, tüm aile bireylerini bir arada olmasını sağlayacak Brena Köşe Takımı , modern duruşuyla, şık görünümüyle ve fonksiyonel özellikleri ile tüm ilgi üzerinde toplamayı başarıyor. Kendine özgü çizgisi ile dikkatleri üzerine toplayan bu ürün fiyatıyla da bütçelere hitap etmekte. Brena Köşe Takımı Fiyatı ; 5.290 TL.

Huzurlu ve Sıcak Bir Köşe Düşleyenler İçin

çetmen girona köşe takımı

Alacağım köşe takımı uzun ömürlü olmalı ve modası kolay kolay geçmemeli , diyenlerdenseniz kendine özgü stili ve elit görünümü ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran Girona Köşe Takımı tam sizlik. Her zevke, tarza ve döneme hitap eden Girona Köşe Takımı Fiyatı ;6.990 TL.

Çetmen Mobilya Köşe Takımı Fiyatları 2022 - Güncel

Çetmen Mobilya Köşe Takımı Fiyatları 2022 – Güncel

İnsanlar hayatlarının her noktasında ve aşamasında trend olan ve çok beğenilen ürünleri kullanmak isterler. Bu durum evlerde kullanılan mobilyalar için de geçerli olmaktadır. Yeni ve çok tercih edilen mobilyalar arasında köşe takımları da bulunmaktadır. Çetmen Mobilya köşe takımı fiyatları 2022 modellerine bakıldığında çok şık ve kaliteli köşe takımlarının uygun fiyat seçenekleri ile sunulduğu görülmektedir.

Çetmen köşe takımları geniş ürün seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu köşe takımları uygun bir halı ve orta sehpa ile evinizi çok farklı hale getirecektir. 2022 Çetmen Mobilya Tv Ünitesi Fiyatları yazımızda en güncel modellerine dair bilgiler edinebilirsiniz!

Bir yanıt yazın