Dekoratif Tel Duvar Yazısı Yapıyoruz

Küçük dokunuşlar ile evimizi, iş yerlerimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bugünkü kendin yap projesi ile hem mekanlarınıza farklı bir tarz katabilirsiniz, hem de özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Dekoratif tel duvar yazısı yapımı için konumuza göz atmanızı öneririz.

Duvar dekorasyonuna farklı bir yorum katacak olan tel duvar yazısı ya da süsü için önce gerekli malzemeleri sayarak işe başlıyoruz.

📌 Eskiz kağıdı

📌 Kalem

📌 Tekstil

📌 Tel

telden duvar yazısı nasıl yapılır

Yapılışı

📌 Tel duvar yazısını hazırlamaya başlamak için ilk adım olarak şablon oluşturarak işe başlıyoruz.

📌 Şablon oluşturmak için dilerseniz yazı üzerinden, dilerseniz de figür üzerinden yürüyebilirsiniz. Serbest el çizimi , ekran çıktısı alarak da istediğiniz şablonu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

📌 İkinci aşama olarak tel bükme var. Tel bükme işini de şu şekilde yapıyoruz. İstediğimiz şablonun bir noktasından başlayarak figürleri oluşturan şekildeki çizgileri takip ederek teli büküyoruz.

📌 Son aşamaya geldik. Bu aşamada kılıf geçirme işlemini uygulayacağız. Bu aşamada isterseniz elinizde oluşturabileceğiniz, isterseniz de herhangi bir bağcığı değerlendirerek , boru şekilde bir tekstili tele kılıf olarak geçiriyoruz.

📌 Son aşamayı da bitirdikten sonra hazırlamış olduğunuz dekoratif yazıyı ya da süsü istediğiniz duvarı süsleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. telden duvar yazısı nasıl yapılır Dekoratif Tel Duvar Yazısı Yapıyoruz için yorumda bulun

    Dekoratif Tel Duvar Yazısı Yapıyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekoratif Tel Duvar Yazısı Yapıyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.