Dekorasyonda Heykel Modası !

Yaşam alanlarınıza yaşanmışlık hissi uyandıracak heykeller. Şöyle bir düşünecek olursak, heykeller geçmişten günümüze bir köprü oluşturmaktadır. Her heykelin kendine göre bir hikayesi, bir geçmişi ve bir yaşanmışlığı vardır.

Uzun bir süreden beri, ev aksesuarlarında heykeller, sanatsal tabloların önüne geçmiş durumda. Özellikle taş kafa heykeller ve hayvan figürlü bronz görünümlü heykeller oldukça favori.

İlk etaplarda salon dekorasyonu elegan bir görünüme kavuşturmak için tercih edilen heykel modelleri, gün geçtikçe ünü salonların dışına çıkıp, evin hemen hemen her alanında kendini göstermeye başladı. Antreden tutun çocuk odasına, yatak odasında tutunda banyoya kadar her köşede görmek mümkün.

Sevgili okurlarımız, sizlerde yaşam alanınızın konseptinde , değişik bir dekorasyon kurgulamayı düşünüyorsanız yaşam alanlarınızın atmosferinde mistik bir ambiyans oluşturacak birbirinden farklı formalarda dizayn edilmiş heykeller arasından seçim yaparak, dekorasyon çizginize elit, zarif ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından önerilerimize göz atabilirsiniz.

banyo heykelleri

Banyo alanlarına farklı bir estetik katmak isteyenler genelde tercihlerini küçük boyutlu bronzdan yana veya gümüş modellerden yana tercih etmekte.

mutfak için metal heykeller

Mutfak alanında farklı bir konsept oluşturmak isteyenler ise renkli heykeller tercih ederek, sevimli bir mutfak oluşturuyorlar.

Evin salonuna geçtiğimizde ise bir taraftan elegan bir atmosfer, bir taraftan da görsel estetiği ön plana çıkartmak için safari modellerin tercih edildiğini görmekteyiz.

Şimdide yatak odası için heykel seçimi yapalım. Yatak odanıza konumlamak istediğiniz heykeli yatak odası seks hikayeleri mobilyanınızın rengi ile görsel bir ahenk oluşturacak ahşap heykel tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?