Bu Avizeler Bebeğinizin Odasına Çok Yakışacak

Aile mutluluğuna mutluluk katan en anlamlı ve özel anlardan biri aileye yeni bir canın, yeni bir nefisin katılacağını öğrenmektir. Bebek haberini alan çiftler ilk beş saniyede hemen hemen tüm duygular ve bir arada yaşarlar. Bir taraftan duygular yaşanırken, bir taraftan da bebek odası dizaynı hayal edilmeye başlanır.

Bugünlerde sizlerde böyle tatlı bir telaşın içerisinde iseniz, yeni yeni bebek odası dekorasyonu işine girişmeye başladıysanız, oda dizaynında en önemli objelerden biri olan bebek odası avize modelleridir. Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından yeni sezon bebek odası avize tasarımlarından birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bebek odası aydınlatma önerilerine geçmeden önce küçük bir öneride bulunalım. Öncelikle bebek odası konseptinizi belirleyin. Odanın rengini seçin. Ardından odanın fiziksel özelliğine göre tavan aydınlatma mı, duvar aydınlatması mı yoksa masa üstü aydınlatma mı tercih edeceğinizi düşünüp ardından avize çeşitlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Farklı Bebek Odası Avizeleri

yeni sezon bebek odası avize modelleri

Birbirinden farklı o kadar tatlı ve sevimli avize modelleri var ki, insan bazen aralarında seçim yapmakta oldukça zorlanıyor , diyebiliriz. Avizeler arasından seçim yaparken daha çok böyle bebek odasının ruhunu yansıtacak, bir taraftan mekanı yeteri şekilde aydınlatacak, bir taraftan da mekana renk katacak avize seçmeyi düşünüyorsanız, üzerinde sevimli hayvancıkların resimlerin yer aldığı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Mesela papyonlu ayıcık ve benzeri gibi.

En çok tercih edilen tavan aydınlatmalı ürünler arasında ise sarkık hayvan figürlerinden oluşan dekoratif avizeler yer almakta.

Klasik Bebek Odası Avizeleri

klasik bebek odası avizeleri

Aydınlatma ürünün o kadar gösterişli olmasını istemiyorsanız klasik avize çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Odası Lambaderleri

bebek odası için lambader

Odanın bir noktasını daha fazla aydınlatmayı düşünüyorsanız, lambader modellerine bakabilirsiniz. Eğer alacağınız ürünü uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız sade bir model alabilirsiniz.

bebek odası gece lambası modelleri

Gece odayı aydınlatmak için bir gece lambası arayışı içindeyseniz, sizlere önerimiz, ışığı ile etrafa fazla ısı yaymayacak, uyuma sırasında bebeğinizin gözünü almayacak loş bir ışık yansıtan gece lambası düşünebilirsiniz. Son zamanlarda ledli gece lambaları oldukça revaçta olduğunu belirtebiliriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eren dedi ki:

    Resimlerdeki urunleri nereden alicaz ????

    • admin dedi ki:

      Merhaba, öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Şuan için satış yapmıyoruz. Bebek odası için değişik avize modelleri için aydınlatma ürünleri satan yerlere bakabilirsiniz.