in

Bellona Carlino Yatak Odası Takımı

yeni sezon bellona yatak odası takımı carlino

Yeni Sezon Bellona Yatak Odası Takımlarını Gördünüz mü ?

Yenilikçi ve çağdaş dizaynı ile yatak odası mobilya takımlarına, farklı bir yorum katan Bellona, yakın zaman diliminde ürün gamına eklediği yeni yatak odası takımları ile yine göz dolduruyor.

İster evlilik hazırlığı içerisinde olun, isterseniz de yatak odanızı yenilmeyi düşünün ama önce yeni sezon Bellona yatak odası modellerine bir göz atın, deriz.

Şuan için aklınızdaki tasarımı bir kenara bırakıp, yatak odanıza yepyeni bir soluk getirecek, estetik katacak olan Bellona mobilyanı yeni gözdesi olan Carlino Yatak Odası Takımını şimdi bizimle birlikte incelemenizi öneririz.

Asaleti İle Göz Dolduran Carlino Yatak Odası Takımı

yeni sezon bellona yatak odası takımı carlino

Bellona mobilyanın yenilikçi ve modern tasarım anlayışının en son ve en yeni ürünlerinden biri olan Carlino yatak odası takımı renk kombinasyonu ile aksesuarları ile göz dolduruyor.

Bu üründe tercih edilen renk konfigürasyonda antrasit gri ve altın renkleri tercih edilerek, ürüne zarif ve elagan bir hava verilmiş. Ürünün geneline şöyle bir baktığımızda altın rengi aksesuar detayları ile takıma elegan bir görünüm kazandırılırken metal ayaklar ile birleştirilen tasarım çizgisi ise ürünün karakteristik kimliğine katkı sağladığını görmekteyiz.

Göz estetiğine hitap eden detaylar çağdaş ve estetikli görünümün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması sayesinde rahat bir kullanım imkanı sunmakta. Ürünün hem kullanım kolaylığı sağlamak açısından hem de uzun ömürlü olması açısından kapaklarda yavaşlatıcı sistem kullanılmış. Odanızın zemin temizliğini kolay ve rahat bir şekilde yapmanızı sağlamak içinde yüksek ayaklar tercih edilmiş.

yeni sezon bellona yatak odası takımı carlino

Bellona Carlino Yatak Odası Takımını oluşturan ünitelerinden biri olan tuvalet masasını incelediğimiz zaman tuvalet masası kimliğini şık bir şekilde tamamlayan dekoratif tuvalet aynası bulunmaktadır. Tuvalet masasının üst çekmecesinde aksesuar alanı için özel bir bölmesi bulunmaktadır.

yeni sezon bellona yatak odası takımı carlino

Bu yatak odası ürünün albenisini artıran diğer bir detay ise takımı oluşturan tüm ünitelerin arka kısmında ve çekmece zemininde ev tekstili desenine yer verilerek görsel zenginlik bir tık daha üst seviyeye taşınmış. Ürüne eşlik eden özel olarak dizayn edilmiş pufun genelinde metal ayak uygulamasın tercih edildiğini görmekteyiz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

modern beyaz ada tipi mutfak tezgahları

Mutfağınızda Fark Yaratacak Tezgahlar

Bahçenizi Güzelleştirmek İçin 4 Fikir