in ,

100+ Banyo Dekorasyon Fikirleri

banyo dekorasyon

Banyo Dekorasyon evlerimizin olmazsa olmazlarındandır. Gün içinde çok kez zaman geçirdiğimiz bu alanı dekore etmeniz için harika fikirlerimiz var. Bu fikirlerden yola çıkarak banyonuzu istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Banyo dekorasyonu evlerimizin diğer alanlarına göre daha küçük hamlelerle daha fazla verim alabildiğimiz bir alandır. Çok ufak bir değişiklikle bile çok güzel sonuçlar alabiliriz. Banyo dekorasyon fikirleri doğru yerdesiniz.

Banyo Dekorasyon için Önemli İpuçları

1.) CAM BÖLMELER ARASINDA
Banyo dekorasyon, mini banyoları süslemek için küçük bir ilham kaynağı: bu fikri küçük bir tuvalet için mükemmelleştirin. Lavabo dolabı alanın genişliğini kaplar, ancak bu görünmez olanlar yerine füme cam duvarlarla sınırlandırılır. Bu genişlik verir ve ışığın bu alanda dolaşmasına izin verir. Tuvalet için mahremiyet sağlayan başka bir kapı veya kabin kullanın.

2.)KÜÇÜK, DAR VE EĞİMLİ BİR BANYO
Böyle bir durumda her şey karışıklığa benziyor, değil mi? Ancak her durumun da bir çözümü var. Bu küçük banyonun dekorasyonu için, kaplamalar için beyaz seçilir, ancak havzayı destekleyen ahşap mobilyalarla sıcaklık verilir: görsel ağırlık katmayan açık bir yapı. Lavabonun önünde bir pencere olduğunda bu numaraya dikkat edin: köşedeki veya yan duvardaki ayna.

3.)DUŞ DUVARINDAN YARARLANIN
Küçük banyoları süslemek için ustaca bir çözümle: duşu bir bölme ile sınırlayın (tavana ulaşabilir veya ulaşmayabilir) ve bu projede olduğu gibi lavabo mobilyalarına yaslanın. Kesinlikle küçük odalardan yararlanmanın özgün bir yolunu bulun.

4.)MİNİ BANYOLAR İÇİN EN KÜÇÜK LAVABOLAR
Küçük bir banyo için bir lavabo 40 cm çapında olabilir ve biraz daha derinliğe sahip bir mobilya parçasına veya 30 cm derinliğinde bir rafa monte edilebilir ve lavabo çıkıntı yapar. Küçük ve uzun banyolarda bir çözümdür. Çok küçük banyolar için daha az alt model vardır, tuvaletler için daha iyidir, çünkü kullanımı daha rahatsız edicidir.

5.)KÜÇÜK BİR BANYODA BİR DUVAR MUSLUĞUNUN PENCERELERİ
Ve tezgahın dar olması durumunda, bir duvar musluğu (bu resimdeki gibi) veya aynı lavaboya monte edilen musluklarla yer kazanın. Küçük banyonuzun dekorasyonunu iyi planlayın, ölçün ve böylece musluğu oraya monte etmek için duvara su girişi yapmak gibi reformda doğru kararları verebilirsiniz.

6.)KÜÇÜK BİR BANYODA BİR PENCERE DUVAR MUSLUK
Ve eğer bir tezgah verilirse, duvara monte edilmiş bir musluk (bu resimde olduğu gibi) veya aynı lavaboya monte edilmiş musluklarla yerden tasarruf edin. Plan, banyonuzun dekorunu iyi ölçer, böylece musluğu oraya monte etmek için duvara su koymak gibi reform hakkında doğru kararları verebilirsiniz.

7.)MİNİ BANYOYU GENİŞLETEN BÜYÜK BİR AYNA
Herhangi bir odada veya küçük bir odada olduğu gibi (çoğunlukla küçük bir salonda olduğu gibi), aynalar alan lehine oynarlar, çünkü-iyi yerleştirilmiş-ferahlık hissi yaratırlar. Banyoda, sadece lavaboya ve ana mobilyalara yerleştirdiğiniz ile değil, aynı zamanda burada yapıldığı gibi başka bir duvara (örneğin arka planda) büyük ve dekoratif bir tane yerleştirerek de oynayabilirsiniz.

8.)KÜÇÜK VE MODERN BANYOLAR İÇİN
Küçük olsa bile modern bir banyo ister misiniz? Daha sonra birkaç malzemeye, pürüzsüz ve derli toplu yüzeylere ve basit ve düz çizgilere başvurur. Çekmeceler kapılar ardında kutular veya sepetler içinde veya çok ınsight (mağaza) bırakmayın. Üç seçim, iki renk, maksimum. Evet, kombine dokuları zenginleştirmesine izin verilir.

9.)SINIRLI ALANLARA SAHİP KÜÇÜK BANYO
Çünkü banyo küçük olsa da, alanlarda bölümlere ayrılmış bir dekorasyona ihtiyacınız olabilir. Tuvaleti daha ayrılmış tutmak istiyorsanız, 40 cm derinliğinde bir bölme oluşturabilir, sabit bir cam panel (örneğin yivli) yerleştirebilir veya bir kabinde sınırlayabilirsiniz. Işığı kaybetmemek için camı kullanın, çünkü iç mekanı net bir şekilde görmenize izin vermeyen camlar vardır (yarı saydam veya asit, aynalı veya çizgili). Her zaman sürgülü kapıyı tercih edin.

10.)ÖZEL MOBİLYA: EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN
Küçük bir banyonun planlanması ve dekorasyonu ile karşı karşıya kalmamıza rağmen, depolama kapasitesini düşünmeliyiz. Doyurmadan yeterince yiyin. Bunu yapmak için, özel bir lavabo mobilyası oluşturma seçeneği, daha büyük bir yatırım anlamına gelir, ancak alana (örneğin, küçük bir modern banyodan biri) ve ihtiyaçlara uyarlanmış bir tasarıma sahip olmanın güvenliği anlamına gelir. Arka planın içeriğine erişmek için daha rahat olan çekmecelerin baskın olmasını sağlayın.

11.)BANYO EĞİMLİ OLDUĞUNDA
Her zaman böyle bir alanda tavan yüksekliğinin kaybı, banyonun daha küçük görünmesini sağlar. Ancak dağıtım planlarken bu alanı atmayın. Minimum yüksekliğe bağlı olarak, tuvaleti yerleştirebilir veya duştan çıkmak için alandan (bu banyoda olduğu gibi) veya Kapılı Bir depolama ünitesinden yararlanabilirsiniz.

12.)KÜÇÜK BİR BANYOYA HANGİ FAYANSLAR KOYULUR?
Derzleri neredeyse hiç göstermeyen düzleştirilmiş fayansları seçin. Önemli olan: fayansların boyutu ne kadar büyük olursa, küçük bir banyo o kadar çok takdir eder.

13.)2 KRİTİK KURAL
Malzemeleri ve renkleri birleştirebilir ve birleştirmelisiniz. İki kaplama ve iki ton seçin, daha iyi temizleyin. Beyaz ve bej her zaman banyoyu büyütür. Neredeyse sihir! Bu 3 küçük ama çok rahat banyolarda nasıl kullanıldığını görün.

14.)KÜÇÜK BANYOLAR İÇİN ÖZEL MOBİLYALAR
Özellikle bir marangoz veya banyo firması tarafından yapılan mobilya veya raflar her santimetreden yararlanır. AlçıpanIN biri size 500 TL’ye mal olabilir. Bir tuvalet de, yaklaşık 560 TL. Ve düşük bir mobilya lavabo, yaklaşık 1000 TL. Özel mobilyalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

15.)ASILI BİR MOBİLYA PARÇASI İLE ZEMİNİ SERBEST BIRAKIN!
Mac 3 Studio & Design’dan da anlaşılacağı gibi:”küçük bir banyoda, alan hissi kazanmak için mobilya ve uçan tuvaletler kullanıyor”.

16.)SÜREKLİ DUVAR VE DUŞ
Küçük banyolar için mükemmel bir çözümdür. Yeni porselen malzemeler bu etkiyi elde eder. Duş Tek parça görünüyor.

17.)KÜÇÜK BANYOLAR, HAFİF MOBİLYALAR
Bir depolama çözümü yerleştirmek için lavabonun altında kalan alandan yararlanın: lavabolu tezgah ve sepetlerde düzenlemek için raf.

18.)BANYO BOYUTU MOBİLYA SEÇİMİNİ ETKİLER
Her zaman banyo boyutunu göz önünde bulundurun. Seçtiğiniz mobilya ve Tuvalet, çok büyük veya çok küçük görmemek için alana uygun boyutlara sahip olmalıdır.

19.)IŞIĞIN ÖNEMİ
Küçük banyonuz ne kadar ışık alıyor? Bir pencereniz varsa, tebrikler! Doğal ışık, odaları görsel olarak büyütür: kaplamaları biraz daha yoğun bir tonda veya hatta baskılarla seçebilirsiniz.

20.)DOĞRU SEÇİM: VERİMLİLİK VE SU TASARRUFU
Her zaman muslukların, tuvaletlerin, duş teknelerinin, apliklerin ince baskısını okuyun… Sadece tasarımla değil, aynı zamanda verimlilik ve su tasarrufu ile de seçin. Ve tabii ki, kaliteli malzemeler arayın. İlk yatırımdan para kazanacaksınız.

21.)KÜÇÜK VE GÜVENLİ BİR BANYO
Banyo güvenliğinizi ciddiye alın! Duş tekneleri ve kaymaz kaplamalar, sıhhi tesisat, temperli camlı pencereler… Güvende olacaksın!

22.) MİKRO BANYO
Ismarlama banyo ve duş, Sisters stüdyo projesi. Histeri Minguez ahşap Kalkan. Bu, sürekli bir yüzey kullanımı sayesinde sayaçlarını çoğaltan küçük bir banyo örneğidir.

23.)DUŞTA, TAHTAYA BENZEYEN BİR TABAK MI?
Ahşap öyle değil gibi görünüyor. Seramik ve seramik, sıcaklığını taklit eder, ancak daha dayanıklıdır. Duvarları ve hatta duş teknesini onlarla giydirebilirsiniz. Fotoğrafta, Nolan’ın dijital ruh hali Sütunu ve Porcelanosa’nın Parker kaplaması.

24.) AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ DUŞ TEKNESİ
Reçine ve mineral dolgu maddelerinden yapılmış.

25.)EVET, DUŞTA TAM BEYAZA!
Her zaman işe yarar. Dokulu bir duvar kaplamasını pürüzsüz, aynı hizada bir plaka ile birleştirebilirsiniz.

26.)EKSTRA DÜZ DUŞ TEKNESİ
Çerçeve ile veya çerçeve olmadan monte edilebilir.

27.)OPTİK OYUN
Geometrik şekiller ve renkli bir plaka ile bu banyonun duş alanı bu şekilde dekore edilmiştir.

28.)ANTİBAKTERİYEL
Bu duş teknesi antibakteriyel olma özelliğine sahiptir.

29.)RAFLI DUŞ MUSLUKLARI
Bu Kaya güverte püskürtücü ile sütunun uyumu.

30.)DUVARA MONTE EDİLEN MUSLUKLAR VE KONTROLLER
Bu Hansgrohe tasarımı gibi, Novus modeli. Duvara monte edilen musluklar ve kontroller (duvara monte duş setleri) sağduyulu ve kullanımı çok rahat. Banyo reformundan önce muslukları seçin, duş alanındaki tesisleri ve yüksekliklerini planlamaya başlayın.

31.)ANTİ-ÖLÇEK SİSTEMİ İLE DUŞ MUSLUKLAR
Tres faucets firmasının muslukları için anticalcare duş seti iyi bir fiyata sahiptir.

32.)TERMOSTAT
Maksimum sıcaklık ayarı ile keyifli dakikalar yaşatır.

 

33.)CAM TUŞLARI
Siyah profillere sahip camlar trend oldu.

34.)HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ
Minimum alanda, ancak duşa erişimin geniş ve konforlu olmasını sağlayan iki cam.

35.)BANYOYA UYARLANMIŞ DUŞ CAMLARI
Roca line duş panelleri ile cam zevkinize ve dağıtım işlevinize göre oluşturabilirsiniz.

36.)CAM TASARIMI
Tam olarak Roca Line Serisi, bölmenin sadece ekstra düz profillerle duvara sabitlenmiş cam panellerle oluşturulmasını sağlar. Kayış ayarı garanti eder.

37.)KOMBİNE PANEL BÖLÜMÜ
Panellere 45 derece içe doğru açılan bir mini kapı ekleyin ve sıçramayı önleyin. Bu tür çözümler, geleneksel geniş bir kapı için yer olmadığında mükemmeldir.

38.)RAHAT AÇILAN BİR CAM
Küçük banyolarda, camın kapısının sayaçları çıkarmaması en iyisidir. Seçenekler: kayar, katlanır veya salıncak (duşun içine doğru). Duscholux’a göre, en iyisi “sabit camlı ve sabit panellerde 8 mm kalınlığında ve kapılarda 6 mm”dir.

39.)MİNİMAL GÖRÜNÜM
Sadece sabit bir tabaka ve şeffaf cam koyun. Daha fazla samimiyet arıyorsanız ve ışığı çıkarmazsanız yarı saydam seçebilirsiniz.

40.)ÖZEL CAMLAR
Camın kullanımını ve temizliğini daha rahat hale getirirler, çünkü sıvıları iter ve kir ve kireç kirecini en aza indirirler.

41.)ÇOK YENİLİKÇİ DUŞ KABİNLERİ
Bir tıklama veya varlık sensörü ile opak hale gelen akıllı camlar vardır. Profiltek,” gözlükler dijital baskı teknolojisi kullanılarak renklendirilebilir, dokulu veya özelleştirilebilir ” diyor.

42.)GİZLEMEDEN SINIRLA
Camlar şeffaf olduğunda, görevleri duş alanını sınırlamak ve sıçramalara karşı korumak ve görsel engeller oluşturmadan yapmaktır. Ayrıca ışığın dağılmasına izin veriyorlar.

43.)KARE KABİN
Duvarların ve plakanın traverten mermer kaplaması, şeffaf camlı bu Kare plakada tamamen görülebilir. Bu, görsel sürekliliği engellemeyen sınırlı alanın başka bir örneğidir. Ramon Soler tarafından musluklar. İşte bir kabin seçmeden önce cevaplamanız gereken tüm sorular.

44.)KÜÇÜK BİR BANYODA KÜVET KOYMAK MÜMKÜN MÜ?
Evet! Bathco’dan” küvetler, köpüklü bir banyodan vazgeçmeyenler için küçük banyolara uyarlanmıştır ” diyorlar. Bu proje Àbag Studio’ya aittir.

45.)KÜVET VE MUSLUKLAR
Bağımsız bir küvet, duvar muslukları olan bir duvara sığar. Bu şekilde, ayakta duran bir musluk tarafından işgal edilen alana güvenmek zorunda kalmadan santimetre kazanırsınız. Burada duvardaki kontrollere sahip basit bir yüksek zemin musluğu kuruldu, başka bir çok uygun çözüm.

46.)KÜVET ASTARI
Duvarlar ve zeminler üzerinde kullanılan aynı malzeme ile küvetten banyo, satır önde ve yanlarda entegre etmeleri. Bu süreklilik verecektir.

47.)ÇEŞİTLİ BOYUTLARDA KÜVETLER
Evet, küvetler açısından Boyutlar hakkında konuşmalıyız. Yere yat ya da oturup küvet, çünkü, ama her zaman su ile önlem alınabilir. Daha küçük olanlar-oturmak için-1.40 m uzunluğundadır ve geleneksel olanlardan daha yüksektir.

48.)OTEL BÜNYESİNDE VE KİŞİYE ÖZEL
Ancak o zaman alana %100 uyum sağlayacaktır. Küvetin yapısı tuğladan yapılmıştır ve derzleri olmadığı için ideal bir malzeme olan mikro çimento ile kaplanmıştır.

49.)HER ZAMANKİ KÜVETLER: ÖLÇÜMLER

Geleneksel küvetler (muaf değil) en az 50 cm yüksekliğindedir ve banyo zeminine monte edilebilir; içine gömülü, böylece aynı hizada; veya yarı gömme-küçük banyolar için idealdir. İkincisi yerden sadece birkaç santimetre kaldırın.

50.)HİDROMASAJLI KÜVET
Birçok model, banyoyu mini bir spaya dönüştürecek bir jakuzi etkisi yaratmak için hava jetleri içerir. Neden kendini tedavi etmiyorsun? Küçük bir banyonun dekorasyonunu planlarken bunu aklınızda bulundurun.

51.)KÜVET VE DUŞ
Duravit’ten es duş + banyo: kabı kapatan yan kapı sayesinde duş ve küvet.

52.)DÜZ ÇİZGİLER (AMA ÇOK DÜZ)
Bu tip tasarım modern ortamlar için idealdir.

53.)ERGONOMİK KÜVETTE RAHATLAYIN
Duravit’in Cape Cod şekli rahatlamayı teşvik eder. 185 x 88 cm boyutlarındadır.

54.)BANYO MOBİLYALARI: EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN!
Yüksek bacaklı mobilyalar zemini stilize eder ve serbest bırakır.

55.)MİNİ BANYOLAR İÇİN AZALTILMIŞ ALT MOBİLYA
Azaltılmış bir tabana sahip olanlar küçük ve uzun banyolar için mükemmeldir. 30 cm derinliğinde vardır. Ancak, geleneksel arka plan (50 cm), ancak 60 cm uzunluğunda mobilyalar da vardır, böylece çok fazla alan çıkarmazlar.

56.)LAVABO VE TEZGAH
Tırnak. iyi bir çözüm, lavabonun bir yan destek alanına sahip olmasıdır.

57.)İÇ HER ZAMAN SIRAYLA
“Küçük bir banyoda düzeni sağlamak çok önemlidir. Küçük alanlar için özel mobilyalar, odayı doldurmadan her boşluktan verimli bir şekilde yararlanır”

58.)KÜÇÜK VE ÇOK ÖZEL BANYO
Lavabo mobilyalarına dönüştürmek için eski bir parçayı geri yüklemek de mini banyolarda çalışır. Sadece küçük boyutlu olmalıdır. Uygun bir lavabo ile birleştiğinde, sonuç bu tuvalet kadar başarılı ve ilham vericidir.

59.)MOBİLYA VE LAVABOLAR
Veya askıya alındı. Zemin uzunluğundaki mobilyalardan görsel olarak daha hafiftirler. Altında bir tezgah bulunan, saklamak zorunda olduğunuz şeyleri veya üstte veya gömme bir lavaboya sahip bir mobilya parçasını düzenlemenize yardımcı olan ve her şeyin duvara asıldığı bir uçan lavabo kurabilirsiniz.

60.)BANYO MOBİLYALARI İÇİN BİTİRİR
“Parlak ve mat cilalardan doğal ahşaplara. Küçük banyolarda en önemli şey, genlik kazanmak için açık renklere eğilimli olmalarıdır”, Gamadecor’dan tavsiye edin.

61.)PÜRÜZSÜZ CEPHELER
Çekmeceleri tutamaksız olarak yerleştirin ve kapıların önü açık olacaktır. Buna ek olarak, dolap ve tezgah için aynı rengi kullanmak da aydınlatır. Burada zemin ahşabı taklit eden bir porselen karodur.

 

62.)RENKLİ MUSLUKLAR ALINIR
Altın, Siyah, Bakır… istediğiniz kaplamada özelleştirilmiş tasarımlar bile var. Resimde, grohe tarafından lavabo SPA renkleri için essence serisi.

63.)VİNTAGE KOMPOZİSYON
Ayrıca küçük banyolar için! Geleneksel porselen jantlı vintage bir kaide Havzası için ideal çift, retro bir musluktur. Estetik eski olmasına rağmen, akış sınırlayıcılı musluklar gibi modern olanakları dahil edebilirsiniz.

64.)VİNTAGE GÖRÜNÜMÜ İLE YENİDEN ÜRETİN…
Üç musluklu retro tek kollu musluk.

65.)ÇOK ŞIK BİR ÇİFT
Malzemeleri ve kaplamaları için: altın musluklar ve aksesuarlar, mermer ve Lake mobilyaları taklit eden tezgah ve lavabo. Bu fikirle sofistike ve göz alıcı bir notu küçük bir tuvalete koyun ve ziyaretçilerinizi suskun bırakacaksınız.

66.)BANYO DEKORASYON
Grohe tarafından özü spa renkler duvar musluklar.

67.)BÜYÜLEYİCİ LAVABO ALANI
Yuvarlak çizgilerle hassas bir kompozisyon. Tezgah üzerine monte edilen musluklar” daha büyük bir damla su sunar”, Bathco’dan gösterir ve etki rahatlatıcıdır.

68.)BU ÇİFTİ EVE GÖTÜR!
Hansgrohe tarafından Novus tek kolu musluk.

69.)RENKLİ LAVABOLAR
Renkli lavabolar dahil edildiğinde sonuç, modern bir görünüme sahip bir banyodur. Ahşap ile birlikte, her zaman rahattır. Tezgahta yer kaplamayan duvar musluğuna sahip bu gri lavabo, Jdul’a aittir. Ritmonio musluklar.

70.)RENKLİ BİR LAVABO İSTER MİSİN?

71.)BANYONUZ İÇİN HANGİ ZEMİN VE DUVARLARI SEÇMELİSİNİZ?
Her zaman kaliteli malzemeler seçin. Leroy Merlin açıktır:”uzun vadede dirençli olan ve daha fazla reformdan kaçınan iyi malzemelere yatırım yapılması tavsiye edilir”.

72.)KARIŞTIRMAYA CESARET ET
Villeroy & Boch,” malzemeleri ve dokuları birleştirmek için bir trend ” diyor. Pürüzsüz bir kaplama ve başka bir baskı ile oynayın veya örneğin doku ve atkı sağlar.

73.)YENİ SERAMİKLER
Seramik karolar ekonomiktir ve temizlenmesi kolaydır. Yenileri, dalgalanmalar ve kabartmalar ile hacim sağlar veya kumaşları simüle eder.

74.)PORSELEN KARO
En sert ve en dayanıklı seramiktir. Ahşap, mermer veya çimento dahil olmak üzere her türlü kaplamayı taklit eder.

75.)BANYO İÇİN TAŞ KAPLAMALAR
Mermer, granit ve kayrak benzersiz, su geçirmez ve dayanıklı parçalar ile sonuçlanır.

76.)SENTETİK TAŞ
İstediğiniz şekilde şekillendirebilir ve herhangi bir yüzeyi kaplayabilirsiniz.

77.)HİDROLİK FAYANS SİMÜLE FAYANS
Havana Jazz, rock, 20 x 20 (36 € / m2) formatında farklı kompozisyonlar oluşturun.

78.)MİKRO ÇİMENTOYU UNUTMADAN
Bu banyo, mikro çimento kullanımına bir örnektir. Bununla birlikte, sürekli yüzeylere ek olarak-hem zeminde hem de duvarlarda-farklı renklerde uygulandığı ve rustik, endüstriyel, aynı zamanda çağdaş banyolar için uygun olduğu için birçok dekoratif efekt elde edebilirsiniz.

79.)DOKULARLA SÜSLEYİN
Bu banyonun görüntüsünde, çimentoyu taklit edin.

80.)TÜM MERMER
Bu banyoda mermer kaplamalar, çok gizli damarlara sahip olan Crema Marfil Coto de Levantina modelidir.

81.)AÇIK RENKLİ FAYANSLARA BAKIN
Yumuşak tonlardaki bu teklif gibi, her zaman beyaz olmak zorunda değildirler.

82.)MÜKEMMEL BİR İKİLİ: GRİ VE BEYAZ
Modern estetiğe sahip küçük banyolar için idealdir. Burada kaba yüzeyli ahşap tezgah sıcak bir dokunuş getiriyor. Roca tarafından Kare parçalar ve rektifiye kenarları Gizem siyah porselen karolar.

83.)SAĞLIK
Duşu sınırlamak için tuvaletlerin monte edildiği duvardan yararlanın.

84.)GELECEĞİN TUVALETİ
Kağıtsız. Roca yıkama, samimi alanların yıkanması ve kurutulması için bir sistem içerir.

85.)DAHİLİ SARNIÇ

86.)KOMPAKT TUVALET
Küçük banyolar için en önemli şey tuvaletlerin çok az yer kaplamasıdır. Tuvaletler söz konusu olduğunda, floş veya floş floş tuvaletler arayın.

87.)SARNIÇ DUVARINDAN YARARLANIN
Sarnıcın monte edildiği bu duvar, bazı deco nesneleri için bir destek görevi görür veya nesneleri kutularda ve sepetlerde düzenler.

88.)TUVALET
Boş alanınız yoksa, Roca’nın In-Wash gibi temizleme teknolojisine sahip bir sıhhi model seçebilirsiniz. Su sıcaklığından hava sıcaklığına kadar kontrol edebilirsiniz.

89.)DÜŞÜK MALİYETLİ TUVALETLER
Egue y Seta stüdyosunun açıkladığı gibi,”düşük maliyetli bir banyo arıyorsanız, su ve enerji tüketiminin ciddi şekilde azaltılmasını garanti eden ekolojik sıhhi cihazlara yatırım yapın”.

90.)AKILLI TUVALETLER
Isıtmalı koltuk işlevi ve koku giderme özelliğine sahiptir.

91.)RADYATÖR HAVLU ASKISI TASARIMI
Küçük banyolarda, her şeyin çift işlevi olması en iyisidir: ısıtmalı havlu radyatörleri ve deliklerinde Havluları asabilirsiniz. Geleneksel radyatörler daha ince olduğu için küçük işgal ettiler. Duştan çıktığınızda havlular sıcak olacak!

92.)HAVLU ASKISI RADYATÖRÜNÜN YERİ
Prensip olarak, istediğiniz yere yerleştirebilmenize rağmen, ideal olan duş veya küvet alanına yakın olması, böylece elinizin altında olması ve dışarı çıktığınızda havluyu ısıtmasıdır. Monte edildiği yükseklik, havlu askısının uzunluğuna bağlıdır.

93.)IŞIKLI AYNALAR
Arka Işıklı aynalar göz kamaştırmadan yanar. Banyo Javier Merediz tarafından dekore edilmiştir. Gökyüzü lavabolar ve kaya musluklar. Bu mükemmel şifonyere bayılacaksın.

94.)İŞ VE DÜŞÜK MALİYET OLMADAN DEĞİŞİM
İşler olmadan ekonomik bir değişim istiyorsanız, aynayı ve aplikleri yenileyin.

95.)İDEAL BİR AYNA
Gamadecor tavsiye: “bu mobilya boyutuna sahip olmalıdır. Basit şekilleri tercih edin: kareler, dikdörtgenler veya daireler.”

96.)DAHA FAZLA ÇEKMECE, MİNİ BANYOLARDA DAHA FAZLA ALAN
Böl ve fethet. Alan kazanmak için, içindeki Kategorilere göre sıralamak için ayırıcıları kullanın. Şeffaf bölücüler küçük nesneler için mükemmeldir.

97.)ALAN KAZANMAK İÇİN KUTULAR VE SEPETLER
“Onları hem raflarda hem de banyo dolabının içinde kullanın. Kategorilere göre ayrılmaya ve bir şeyler alan kazanmaya yardımcı oluyorlar”

98.)GÖRÜNÜRDE BİRKAÇ ŞEY, DAHA FAZLA DÜZEN
“Mümkün olduğunca az nesne bırakın ve opak kapılı, camsız mobilyalarda saklayın”.

banyo dekorasyon

99.)BANYODA IŞIK ÖNEMLİDİR
Gölgesiz bir aydınlatma elde etmek için tüm ışık noktaları bulunmalıdır. Küçük banyolarda tavanda merkezi bir nokta ve Tuvalet masasında bir veya iki tane olması yeterlidir.

100.)ASMA MOBİLYALARIN ALTINDA LED ŞERİTLER KULLANIN
Mobilya havaya uçurulursa, altına bir led şerit takın ve güzel bir aydınlatma yükseklik hissi kazandırır.

101.)KÜÇÜK AMA SICAK BANYOLAR
Aydınlatma sayesinde banyonuzu daha sıcak ve daha misafirperver hale getirebilirsiniz.

102.)IŞIK, DAHA İYİ FRONTAL
Ayna alanında, ışık ne kadar ön olursa, gölgelerden kaçınmak o kadar iyi olur. Onları aynadan 10 cm uzağa koyun, göz kamaştırmamak için yönlendirin.

103.)BANYO IŞIK RENGİ
Beyaz, ayrıntılı olarak görmeniz gereken zamanlar için mükemmeldir (makyaj ve tıraş). Sarı sıcaktır ve doğru atmosferi yaratır.

104.)İYİ AYDINLATMANIN ANAHTARLARI
Bir banyoyu doğru şekilde nasıl aydınlatacağınızı bilmek ister misiniz? Bir penceresi olabilir ve bir hazine olabilir ve olmayabilir. Her durumda, banyo aydınlatması ile ilgili Bu makalenin anahtarlarını kontrol edin, böylece sizinki ışıkla doldurulur.

105.)GÜVENLİK BÖLGELERİNE SAYGI GÖSTERİN
Banyo aydınlatmasını planlarken, ışık noktalarının konumu ve su girişlerine olan mesafe ile ilgili güvenlik düzenlemelerine uymak için profesyonel bir elektrikçi tarafından tavsiye edilmesi önemlidir. Ek olarak, lambalar veya spot lambalar her zaman uygun koruma indeksine (IP) sahip olmalıdır.

106.)AYNA ALANINDA AYDINLATMAK

107.)ALTIN DUVAR LAMBASI
Altın bir tasarım mı tercih edersiniz?

 

 

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

dekoratif kolonlar

Köşe Dekorasyonu İçin Harika Fikirleri

Banyo Dekorasyon İçin Mermerin Önemi

Banyo Dekorasyon İçin Mermerin Önemi