Balkon Yer Döşemesi

Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte insanlar balkon ve bahçelerini yeniden düzenlemeye başladı. Şehirin kaosundan birazda olsa kaçabilmek için herkes yeni ve farklı yaşam alanları yaratmaya çalışıyor. Müstakil evleri olanlar bahçelerini düzenlerken apartmanda yaşayanlar da balkonlarına yeni bir düzen getiriyor. Balkonlar, bahçeler çiçekleniyor, mobilyalar yerini alıyor ve küçük dekoratif eşyalar ile son dokunuşlar yapılıyor.

Son zamanlarda apartmanda yaşayanlar balkonlarını en az bahçe dekorasyonu kadar güzel yapabiliyor. Balkon dekorasyonunda en çok kullanılan eşyalar ; yemek masası takımı ya da balkon mobilyası, balkon yer döşemesi, canlı bitkiler, dekoratif eşyalar gibi daha fazla sayabileceğimiz ürünler. Balkona farklı bir hava katmak için yer döşemelerini kesinlikle tercih etmenizi öneririz. Birbirinden farklı balkon yer döşemesi modelleri sayesinde balkonunuza en uygun yer döşemesini bulabilirsiniz.

Small Balcony Decorating Ideas with an Urban Touch 25 Ideas Photos

Balkon Ahşap Yer Döşemesi

Bahçeler içinde çok sık tercih edilen ahşap karolar son zamanlarda balkon dekorasyonunda da tercih ediliyor. Ahşabın doğallığı sayesinde kendinizi başka bir ortamda hissedebilirsiniz. Balkon ve bahçeler için kullanılan ahşaplar genellikle akasya ağacından oluşturulmaktadır. 30×30 ebatlarındadır. Fiyatları akasya ağacından oluştuğu için biraz pahalıdır. Ayrıca küçük balkon dekorasyonları için çok uygun değildir. Daha çok büyük balkonlarda kullanılmaktadır. Ayrıca akasya ağacından üretilen ahşap yer döşemeleri soğuk havalara karşı korumalıdır. Yağmur ve kar gibi sorunlarda herhangi bir deformasyon oluşturmazlar.

65 ideias de varandas pequenas que sao muito aconchegantes

Balkon Seramik Yer Döşemesi

Havalar ısındıkça balkon ve teraslarda vakit geçirmek daha keyifli bir hal aldı. Balkon dekorasyonunda da yer döşemesi olarak farklı seçenek düşünürseniz seramik tam size göre olabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir püf nokta var. Balkonunuzun kapanır açılır olması önemli. Seramik ahşaba göre soğuk kış ve sonbahar aylarına çok fazla dayanıklı değildir. Kapalı balkona sahipseniz eğer renk ve model çeşitliliği çok fazla olan seramik yer döşemelerini tercih edebilirsiniz.

indir

Urunler Bien Seramik

Balkon Kompozit Deck Yer Döşemesi

Ahşap ve pvc nin işleme geçirilmesiyle birlikte balkon ve bahçe yer döşemeleri için kompozit deckler kullanılmaya başlandı. Görünürde ahşaptan hiçbir farkı olmayan kompozit deckler, malzeme olarak farklılık göstermektedir. Kolayca montajlanabilir ve temizlenirler. Bu yüzden işinizi zorlaştırmaz.

76 Balkon Dekorasyon Fikirleri Yuvarlak

Bir yanıt yazın