Artemis Halı Koleksiyonu Gördünüz mü

Geniş ürün yelpazesine sahip Artemis halı, son teknoloji ile farklı tarzlara hitap eden , desen ve renkleri ile kendini hikayesini oluşturarak yaşam alanlarımıza farklı yorumlar katıyor.

Her evin çizgisi, hikayesi farklıdır. Bu çizge hitap edecek, evinin hikayesinin bir parçası olacak , boyut , desen ve rengi ile mekanlarınızın ambiyansını değiştirecek yeni bir arayış içerisindeyseniz yeni sezon Artemis halı modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz ?

Neden Artemis Halı ?

Neden Artemis halıyı seçmeliyiz, diye soracak olursanız, nedenler arasında şunları sayabiliriz.

Öncelikle geniş bir ürün yelpazesine sahip ve farklı zevklere ve tarzlara hitap edecek ürün çeşitleri mevcut.

Zengin tasarımları sayesinde hem göz estetiğine hitap etmekte, hem de serildiği her mekana görsel bir estetik katmakta.

% 100 yerli üretim olması da halıya olan talebi artıran unsurlar arasında yer almakta.

Şimdide gelelim, işin biraz görsel kısmına. Bakalım, Artemis halı , bu sezon için sevgili müşterilerine ne tür ürünler tasarlamış.

Sade Çizgiler

artemis halı combo serisi

Yaşam alanınızın çizgisi yalınlıktan yana ise, bu yalınlıkla bütünleşecek bir halı arayışı içerisindeyseniz , sadeliğini çizgileri ile bütünleştiren Combo serisi inceleyebilirsiniz.

Doğadan İlham Aldık

artemis halı abstract serisi

Doğanın huzur verici renklerinden ilham alıp, Artemis halı Abstract serisi üretmişler. Sizlerde evinizin odalarında doğanın farklı renkler ile tasarlanmış, huzur verici bir atmosfer oluşturmak isterseniz , bu seriye göz atabilirsiniz.

Huzur Verici Mekanlar

artemis halı mystique serisi

Günün yorgunluğunuzu üzerinizden atmak, hem ruhen hem de bedenen rahatlamak için bulunduğunuz mekanın dizaynı oldukça önemli. Mekanınızın atmosferine dingin renkleri ile, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek huzur veren yumuşacık dokusu ile ayağınızın altından hiç kaldırmak istemeyeceğiniz bir halı arıyorsanız, Mystique serisi tam sizlik.

Salonlarınıza Çok Yakışacak

artemis halı inspiration serisi

Artemis halının en çok beğenilen ve salon dizaynına hem estetik katıp, hem de elegan bir görünüme kavuşturan serilerden birisi de Inspiration serisidir. Salonunuz için hem klasik bir görünüm, hem modern bir havası olan ve salonunuzu zengin gösterecek bir halı arıyorsanız, bu seriyi önerebiliriz.

Çocuk ve Genç Odaları

artemis halı modelleri 2020

Gençlere hitap eden renkleri ile odalarının enerjisini yükseltecek olan genç odası halı modellerini de burada bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın