ABC Mobilya Koltuk Takımlarını Görmelisiniz

Başta yaşam alanlarınızın salonları olmak üzere oturma odalarınızın dizaynında yeniliğe gitmeyi düşünüyor ve bu nedenle yeni sezon koltuk takımı modellerine göz atmak üzere iseniz, şuan için büyük bir fırsatın ayağınıza kadar geldiğini söyleyebiliriz.

Salon yada oturma odanızın çizgisine estetik katacak, odalarınızın dekorasyonunu kusursuz bir güzelliğe kavuşturacak olan farklı zevklerin ortak noktası olan ABC Mobilya 2020 koltuk takımlarına bakmadan son kararınızı vermeyin, deriz. Koltuk takımı seçerken ilk etapta görünüşü ile mekanıma estetik katmalı, oturma alanı ile konfor ve rahatlığı sunmalı, duruşu ile salonumun çizgisini elit bir görünüme kavuşturmalı, diyorsanız, gelin hemen birlikte ABC Mobilya’nın bu yıl için tasarlamış olduğu koltuk takımı tasarımlarını incelemeye başlayalım.

Zarafeti İle Göz Dolduruyor

Ürün kataloğunda ilk olarak pürüzsüz nubuk kumaşı ile yakalamış olduğu zarafeti , zarif bir incelikle salonlara yansıtan Gold Koltuk Takımını inceleyelim.

abc mobilya gold koltuk takımı

Bu üründe lacivert ve bej renkleri tercih edilmiş. Tercih edilen lacivert rengi takıma elit bir hava katarken, bej rengi ise hem ürüne hem de mekana aydınlık bir hava katmakta. Gold Koltuk Takımını yakından incelediğimizde ilk etapta düğme detayları gözümüze çarpmakta. Düğme detaylarından sonra takımın farkını ortaya katan çizgisel hatlar göz estetiğine hitap etmekte. Modern bir stil oluşturmayı düşünenler için koltuk takımına hareketlilik kazandırılmış. Uzun süredir, salonunuzda yada oturma odanızda hayal ettiğiniz estetiği bu ürün formu ve rengine yansıtıp, hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Farklı ve Çarpıcı Bir Tasarım

abc mobilya elena koltuk takımı

İkinci olarak gözlerimizi farklı ve çarpıcı dizaynı ile ilgili bakışları üzerinde toplamayı başaran Elena Koltuk Takımına çevirelim. Bu üründe kahverengi ve bej tonları tercih edilerek kusursuz bir ahenk oluşturularak, salon dizaynında elit bir görünüme kavuşturuluyor. Bu üründe düz keten kumaş tercih edilmiş. Renk konusunda ise tercih sade renklerden yana kullanılmış. Elena Koltuk Takımının stilini oluştururken, çizgisel dikiş hatlarına ve düğme detaylarına yer verilmiş.

Konfor ve Rahatına Düşkün Olanlar İçin

abc mobilya valente koltuk takımı

İster oturma odanızda, ister salonunuzda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, sportif duruşu ile farkını gözlerine önüne seren Walente Koltuk Takımı. Daha ilk bakışta sportif yapısı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bu ürün öne, arkaya hareketli sırt yapısı ile sola ve sağa hareketli kol yapısı ile konfor ve rahatlığa farklı bir yorum katmakta.

Bir yanıt yazın