3 Boyutlu Duvar Kağıtlarına Bayılacaksınız

Ev ve iş yerlerinin albesini artıran, mekanın dekorasyon çizgisine zarif bir dokunuş yapan en önemli ayrıntılardan biri hiç kuşkusuz duvarlardır.

Yaşam alanlarımızın arasında yer alan evlerimizin ve iş yerlerimizin görünüm açısından hem göz estetiğine hitap eden bir görünümde hem de her mekanın kendine özgü bir ambiyansı olsun , isteriz.

Ev ve iş yerlerinin albesini artıran, mekanın dekorasyon çizgisine zarif bir dokunuş yapan en önemli ayrıntılardan biri hiç kuşkusuz duvarlardır. Bir mekanın duvarları ne kadar boş yada yalın bir görünüme sahip ise, mekan o derece ruhsuz bir görünüme sahiptir. Peki, mekanların havasına ruh katmak enerjisini yükseltmek için ne yapmalıyız ? Yaşadığımız mekanlara ruh katmak için duvarlara küçük ve estetikli bir dokunuş yapmamız yeterli olacaktır. Bu sihirli dokunuşu yapmak için yapmamız gereken ise mekanın kimliğine, çizgisine hitap edecek duvar kağıdı modelleri arasından seçim yapmaktır.

Şimdi sizlere hem duvarlarınızın görünümüne estetik katacak hem de mekana farklı bir enerji ve ruh katacak olan üç boyutlu duvar kağıdı modelleri arasından birkaç örnek paylaşmak istiyoruz.

Duvarların Yeni Yüzü

üç boyutlu duvar kağıdı tasarımları

Duvar dekorasyonları ön plana çıkmaya başladığı zamanlar saatler, tablolar ve posterler kullanılmaya başlanmıştı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte posterler yerini dijital baskılı fotoğraflara yerini bıraktı. Tıpkı yukarıdaki görselde görüldüğü gibi.

Ofis İçin Geometrik Desenli Duvar Kağıtları

3d geometrik desen duvar kağıdı

Malumunuz pandemiden dolayı işlerimizi evden yürütmeye başladık. Home office geçtiğimiz bugünlerde evin bir bölümünü çalışma alanına çevirdik. Çalışma alanınızı daha verimli hale getirmek için aynı zamanda motivasyonunuzu artırmak adına boş duvara bakmak yerine üç boyutlu geometrik desenli duvar kağıdı tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Yatak Odası Duvarlarına Farklı Bir Yorum

kabartmalı duvar kağıdı tasarımları

Son dönemde popüler olan duvar dekorasyon uygulamalarından bir tanesi de kabartmalı duvar kağıtlarıdır. Yukarıdaki görselde bir temsilini gördüğümüz üç boyutlu kabartmalı duvar kağıdı yatak odasının dekorasyonuna bambaşka bir hava katmış. Sizde diler bu örnekte olduğu gibi yatak odanıza dilerseniz de yaşam alanınızın farklı bir mekanın duvarına böyle bir uygulama yapıp mekanın estetiğini artırabilirsiniz.

Neon Duvar Kağıtları

yeni duvar dekorasyon örnekleri

Ezberin bir tık dışına çıkmak, duvara hem renk hem de farklı bir yorum katmak adına neon renklerinin farklı desenlerde, şekillerde ve resimlerde can bulduğu duvar kağıdı seçeneklerine bakabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?