2022 Yatak Odası Nevresim Modellerini Görmelisiniz !

Yatak odasının estetiğini belirleyen tarzımıza göre seçtiğimiz yatak odası takımı kadar, yatağın üzeri için tercih ettiğimiz nevresim takımları da oldukça belirleyici bir unsurdur.

Bir taraftan yatağı dış etkenlere karşı koruma görevi üstlenen nevresimler, bir taraftan da renk, desen ve modelleri ile uyku alanımıza estetik katmaktadır. Yatak odası tekstil ürünlerine zaman zaman değişik versiyonları ile karşımıza çıkan nevresimler, yatak odasının tekstilin vazgeçilmez en önemli unsurları arasında yer almakta.

Evimizde bizim için en özel alandan bir olan yatak odamız için acaba yeni sezon nevresim modelleri arasında neler var diye, bir araştıralım, istedik. Hem evlilik hazırlığı içinde olanlara hem de yeni bir nevresim takımına ihtiyacı olan kişiler için bazı markaların ürünleri sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Karaca Home

yeni moda nevresim modelleri karaca home

Söz konusu ev tekstil ürünü ise, özellikle de yatak odası tekstil ürünleri ise gözler hemen acaba Karaca Home yeni sezonda ürün yelpazesine neler eklemiş arıyor. Bizde gözleriniz daha fazla aramazsın diye ilk paylaşımımızı Karaca Home ‘dan yana yapalım, istedik.

Taç

taç brielle müjde nevresim takımı

Ev tekstil ürünlerinin öncü markalarından biri olan Taç, ilkbahar – yaz koleksiyonu için baharın canlılığından, enerjisinden ve renkten ilham alıp ürünlerine yansıtmış. Sizlerde yatak odanızda 4 mevsim baharın esintisini, canlılığı ve freshliğini yaşatmak isterseniz çiçeklerin açtığı kelebeklerin konduğu desenlerin yer aldığı modelleri tercih edebilirsiniz.

Zara Home

zara home 2020 nevresim modelleri

Limon ağaçlarının altında mı güzel bir uykuya dalmak istersiniz, yoksa mimoza çiçeğinin altında mı ? Belki her zaman ağaçların çiçeklerin arasında uyumamız mümkün değil ama, onların hayat verdiğini nevresimlerin içinde güzel bir uykuya dalmak mümkün. Zara Home yeni sezon nevresim modelleri içerisinde limon desenlerinden tutunda, renkli çizgili nevresimlerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Linens

linens yeni sezon nevresim modelleri

Linens , perde alanında olduğu kadar yatak odası tekstil ürünlerinde oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıdaki paylaşıma baktığımızda 3 boyut tekniği kullanılarak tasarlanmış bir ürün görmekteyiz. Renkler ve desenler oldukça canlı.

Sarev

sarev nevresim takımı modelleri

Tercihini sadelikten ve şıklıktan yana kullananlar için ilgili bakışlarımızı Sarev 2022 ilhabar- yaz koleksiyonu içerisinde yer alan ürünlere çevirdik. Beyazın sadeliğine kimi zaman mürdüm rengi, kimi zaman gri, kimi zaman ise pembenin tonları eşlik ediyor. Biz tercihimizi beyaz ve mürdümden yana yaptık.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?