2020 Trend Boyalar

Tıpkı dekorasyon alanında olduğu gibi boya alanını da sürekli bir değişim ve yenilik içerisinde. Bir bakıyorsunuz yaşam alanlarımın iç cephe duvarları capcanlı renkler ile mekana yüksek bir enerji yayarken, bir bakıyorsunuz nötr ve naturel renkler duvarlar ile birleşip, mekanlara sade bir şıklık katıyor.

Peki, bugünlerde evinin ve iş yerlerinin iç cephe duvarlarını yeni bir renk ve renk kombinleri ile buluşturmak isteyenler ve önümüzdeki sezonda yani duvar boyası renklerin popüler olacağını merak edenler için yeni sezon duvar boyası renklerini araştırdık.

Yeni sezonda renk kombinasyonların ön planda olacağını söyleyebiliriz. Mekanın bir duvarında nötr renk tercih edilirken, kalan duvarlarında canlı bir renk tercih edilerek sade ve şık bir denge oluşturuluyor. Renk kombinasyonları oluşturmak istemeyenler ise genelde daha canlı renkler tercih etmekte.

Yaşam alanlarınıza tercih edebileceğiniz birkaç renk önerisinde bulunmak gerekirse ; şu renkleri önerebiliriz.

duvar boyası renkleri 2020

İlk etapta nar çiçeği rengini anımsatsa da fiesta olarak geçen bu duvar boyası rengi yaşam alanlarına canlılık ve pozitif bir enerji katmak isteyenlerin favori renklerin arasında ilk sıralarda yer almakta.

2020 ev boya renkleri

Güneşin sıcak rengi olan sarı şimdilerde yerini ismini mangolu bir kokteylden alan mango mojito rengine bırakmış durumda. Bir diğer adı da kavak sarısı olarak geçen bu renk evlerinde veya iş yerlerinde tropikal bir ferahlık oluşturmak isteyenlerin yeni gözdesi.

en çok tutan duvar boyası renkleri

Pembe renk grubu arasında yer alan önümüzdeki sezonda sık sık görmeye başlayacağımız diğer bir renk ise pink peacock olarak geçen karşılığı ise tavus kuşu pembesi olan bu renk olacaktır. Yaşam alanlarınızda dekorunda lüks bir dokuş, zarif bir çizgi oluşturup, mekanınızda çekici bir odak noktası oluşturmak istiyorsanız, bu rengin oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz.

yeşil duvar boya renkleri

Doğanın dinlendirici ve huzur verici yanını yaşadığınız mekanlara aktarmak isteyenlerdenseniz, renk paletinde teraryum yosunu olarak geçen bu mat yeşili rengini tercih edebilirsiniz.

yeni trend duvar renkleri

İster klasik bir çizgiye, ister modern konak escort bir çizgiye , isterseniz de farklı bir stile sahip olun, stilinize bir incelik ve canlılık katmak adına zerdeçal rengini düşünebilirsiniz. Özellikle bu neizm.com rengin mutfağa çok yakışacağını belirtmek isteriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni trend duvar boyası renkleri 2020 Trend Boyalar için yorumda bulun

    2020 Trend Boyalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 Trend Boyalar için ilk yorumu yapabilirsin.