2020 Mutfak Takımı Modelleri

Bir taraftan mutfağınızı daha kullanışlı hale getirecek, bir taraftan da mutfağınıza estetik ve şıklık katacak olan yeni sezon mutfak takımı modellerinden oluşan yepyeni bir konu ile sizlerle birlikteyiz.

Bu konumuzun içerisinde neler mi yer alıyor ? Mutfağınızın kimliğini belirleyecek olan mutfak mobilyaları, alanı hem daha canlı, hem de daha görsel bir estetiğe kavuşturacak olan renk ve desenlerin ahengine değineceğiz. Bunun yanı sıra hem ailece yemek yiyebileceğiniz , hem de komşularınızla ve yakın arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz oturma alanları oluşturacağız.

Entegre Mobilyalar

yeni sezon mutfak takımı modelleri

Mutfağınızın daha fonksiyonel özelliklere kavuşturmak aynı zamanda mekanı daha ferah göstermek adına entegre mobilyalardan faydalanabilirsiniz. Tabi entegre mobilyaları seçmeden önce, mekanınızın mutfak takımı modelleri için uygun olmadığını iyi araştırmanız gerekir. Kusursuz bir mutfak dizaynı için entegre mobilyalar arasından seçim yaparak, mekanda özgün bir alan oluşturabilirsiniz.

Geniş Mutfaklar İçin

geniş mutfaklar için mutfak takımı tasarımları

Eğer geniş bir mutfağa sahipseniz, mutfağınızın ruhuna hitap edecek mutfak takımları ile, mutfağınızın hem estetiğine, hem işlevselliğine , hem de oturma alanlarına farklı bir yorum katabilirsiniz. Geniş alanların tasarımların ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Doğru bir planla ile, doğru seçimler yaparak dekorasyon alanındaki seçimlerinizi ve zevkinizi mutfak dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz.

Canlı Renkler

mercan rengi mutfak dolapları

Mutfak alanında genelde tercih edilen renklerin başında beyaz ve doğanın canlı renkleridir. Bildiğiniz gibi mekanları hem aydınlık hem de ferah göstermek adına ilk tercih edilen renk beyazdır. Bildiğiniz gibi beyazı her renkle entegre etmek mümkün. Canlı renklerde bulunduğu mekanın enerjisini yükseltir. Eğer mutfağınızın renginde değişikliğe gitmeyi düşünüyorsanız, beyaz renk ile bu sezonun trendi olan mercan rengi düşünebilirsiniz. Ayrıca canlı, sıcak ve enerjisi yüksek bir mekan tasarlamayı düşünüyorsanız, beyaz – sarı ikilisi veya beyaz ve turuncu tonları ile renk kombini yapabilirsiniz.

Şeffaf Dizayn

yeni mutfak takımı örnekleri

Bu sezonun trendinde şeffaf tasarımlar oldukça dikkat çekiyor. Şeffaf tasarımda göze çarpan ayrıntılar arasında mutfak dolabının bazı kapaklarında camın estetiği yer almakta. Makul ölçüde parlak yüzeyler kullanılarak mekanın zarafeti artırılmış. Mutfak kapısından içeri girer girmez göz estetiğine hitap eden bir mekan ile karşılaşıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mercan rengi mutfak dolapları 2020 Mutfak Takımı Modelleri için yorumda bulun

    2020 Mutfak Takımı Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2020 Mutfak Takımı Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.