in ,

2021 Modern Ev Eşyaları

modern ev eşyaları

Ev dekorasyonum sitesi olarak yaşam alanlarınıza yenilemeye yardımcı olmak adına yeni trend ev dekorasyon önerilerini siz sevgili takipçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bugünlerde evlilik hazırlığı içerisinde olanlara veya evlerini yenilemeyi düşünenlere ilham vermek adına bu sezon ve önümüzdeki bir kaç sezon en çok tercih edilecek olan modern ev eşyası modellerini paylaşacağız.

Günümüzde modern dekorasyon algısı oldukça farklı bir boyut kazandığını söyleyebiliriz. Şimdilerin modern dekorasyonu bir çerçeve ile çizmek gerekirse, bu çerçevenin içerisinde işlevsel mobilyalar ve minimal çizgi yer aldığı söyleyebiliriz.

Evinizin metrekaresi ne olursa olsun, her eve hitap edecek son derece gösterişli ve kullanışlı bir dizayn yapmak mümkün. Modül mutfaklar , açık alanlar, çatı katı dekorasyonları, küçük yatak odaları için bölmeler ile ayrılmış ve gizlenmiş gardıroplar , küçük alanlar için dizayn edilmiş banyolar ve fantastik aydınlatmalar ile evinizi muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Şimdi sırada farklı ve özel dokunuşlar ile evinizin dizaynı nasıl yenileyebileceğiniz konusunda sizlere ilham verecek birkaç paylaşımda bulunalım.

Siyahın Zarafeti

Önümüzdeki sezonun ev dizaynında , modern estetik, sofistik etkili ile birleşip yaşadığımız alanları daha zarif ve büyüleyici hale getiriyor. Yeni trendde grinin koyu tonları, çikolatanın en sıcak tonları iç mekanlarımıza hakim olacak. Dekoratif aksesuarlarda metaller ve bronzlar hakim.

Mobilya Seçimi

yeni sezon oturma odası modelleri

Mobilya seçiminde fonksiyonel özelliğe sahip, akıllı mobilyalar olarak tabir ettiğimiz ürünler evimizin farklı alanlarında kendine yer bulacak. Birkaç sezondur, başta salonlarda olmak üzere hakimiyetini sürdüren berjerler, artık yerini farklı formlarda dizayn edilmiş tekli koltuklara bırakıyor.

Yatak Odasındaki Yenilikler

yeni trend yatak odası tasarımları

Daha düne kadar klasik, kapitone işlemeli yatak başlıkları moda iken, önümüzdeki günlerde yatak odalarında daha fazla depolama alanı sunacak olan farklı yatak başlıklarını görmeye başlayacağız. Uzun bir süredir yatak odalarında pek bir varlığını sürdüremeyen tuvalet masaları, yeni formları ile yine odadaki yerini almaya başladı. Yatak ucu sandıklar ve koltuklarda yerini sandıklı puflara devretmiş durumda.

Aydınlatmada Minimalist Işıklar

2020 ev dekorasyonu aydınlatma

Daha önceki konularımızı okuyanlar hatırlayacaklardır, artık aydınlatmalara ayrı bir önem verilmekte. Mekanlarını farklı açılardan aydınlatmak isteyenler aynı zamanda ortama farklı bir estetik katmak isteyenler değişik aydınlatma türlerini tercih etmekte. Özel malzemelerden yapılmış veyahut geometrik şekillerden esinlenerek yapılmış aydınlatmalar oldukça moda.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

enza home serrano halı

Enza Home Halılarını Görmelisiniz !

2020 banyo aksesuarları

100 TL Altında Banyo Dekorasyon Ürünleri