2021 Trend Boya Renkleri

Yaz aylarının son günlerini iyi değerlendirip, evinizi kışa hazırlamayı düşünüyorsanız ve bunun içinde önce işe iç duvarlarından başlamayı düşünüyorsanız yeni sezon trend boya renklerine göz atmadan duvar boyası rengine karar vermeyin, deriz.

En Çok Kullanılan İç Cephe Boya Renkleri

Biliyorsunuz renk kartelası konusunda bir dünya markası olan Pantone , bu yılın rengi olarak mekanlara enerji veren ve canlılık katan living coral yani canlı mercan rengini seçmişti. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlar kimi zaman tek kimi zaman kendisi ile ahenk içinde olan renk tonları ile canlı mercan rengine rastlıyoruz. Tabi bu rengin dışında metalik renkler, gün doğumu ve batını en güzel yansıtan pembe ve lila tonları , manner rosa yani az pembe renk diye tabir edebileceğimiz renkler de tercih edilmekte.

Daha önce hiç denememiş farklı renk ve tonların yanı sıra klasik renklerde oldukça revaçta. Yaşam alanlarınızın iç cephe duvar boyası rengi için renk seçiminde karar veremiyorsanız, bu konuda sizlere ilham verecek birkaç renk önerisinde bulabiliriz.

En Çok Tercih Edilen Oturma Odası Duvar Renkleri

yeni trend oturma odası duvar renkleri

Oturma odalarınızda sofistlik bir ambiyans oluşturmak adına deniz mavisinin koyu tonunu, koyu grinin biraz yeşile çalan tonunu tercih edebilirsiniz.

iç mekanların yeni rengi

Oturma odanızı veya salonunuzun atmosferinde hem modern bir çizgi oluşturmak, hem zarif, etkileyici ve zengin bir görünüme kavuşturmak adına renk paletinin içinden koyu yeşil rengi düşünebilirsiniz.

Mutfaklarda Sıcak Çikolata Keyfi

sıcak çikolata duvar rengi

Gözlerimizi mutfağın duvarlarına çevirdiğimizde bizleri sıcak çikolatanın cazibesi sarıyor. Sıcak çikolata rengini biraz yumuşatmak adına beyaz renk ile kombin edilmiş mutfaklar oldukça modern ve ruhunu dinlendirici bir görünüme sahip.

Mutfak Duvar Renk Kombin Önerileri

yeni mutfak renk kombinleri

Açık mutfak salona sahipseniz mekanda tek bir rengin hakim olması yerine birbirleri ile ahenk içinde olan aynı zamanda her iki alanı birbirinden küçük bir çizgi ile ayırmak adına renk kombinasyonundan yararlanabilirsiniz. Ferah ve geniş bir alan oluşturmak için sarı gri ikilisini düşünebilirsiniz. Ya da mercan beyaz renk ahengi de mekanınıza göz alıcı bir güzellik katacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iç cephe renkleri 2019 2021 Trend Boya Renkleri için yorumda bulun

    2021 Trend Boya Renkleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2021 Trend Boya Renkleri için ilk yorumu yapabilirsin.