100 TL Altında Banyo Dekorasyon Ürünleri

Yaşam alanlarımızda daha kişisel, daha keyfe yönelik ve daha özel alanlardan biri banyolardır. Yeni bir güne kendimizi hazırlamak, bir günü arkamızda bırakıp, dinlenmek için günün ilk ve son ışığında soluğu banyoda alırız.

Banyonuzda ne sıklıkla değişiklik yaparsınız ? Bütçenizi fazla zorlamadan banyo alanında yenilik yapmak mümkün mü ? Basit ama şık bir dokunuşla banyoya estetik katmak mümkün mü ? Bütçenizi fazla zorlamadan küçük ve etkili dokunuşlarla banyonuzu yenilemek mümkün.

Banyo Dekorasyonu İçin 100 TL Altında Ürünler

Banyo Takımı

5 parça banyo takımı

Banyo alanında kullanabileceğimiz çok farklı fonksiyonlar bulunmakta. Hijyen ve bakım rutinleri için birbirinden değişik aksesuarlara ihtiyaç duyabiliriz. İhtiyacımız doğrultusunda dört veya beş parçadan oluşan banyo takımları bu anlamda ihtiyacımızı kolaylaştıracaktır.

Ayna Seti

yeni sezon banyo ayna seti

Başta dar ve küçük alanlara derinlik kazandırmak adına aynalar, banyonun ambiyansını değiştiren en büyük unsurlardan biridir. Banyonuzda değişim yapmayı düşünüyorsanız ayna setlerinden başlayabilirsiniz.

Dekoratif Sepetler

dekoratif banyo sepetleri

Bir taraftan dekoratif unsur olarak bir taraftan da depolama alanı olarak kullanabileceğiniz sepetler bu konuda sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Havlularınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, banyo temizlik ürünlerinizi yerleştirmek için kullanacağınız sepetleri hazır alabileceğiniz gibi, elinizdeki malzemelerden yararlanarak kendi dekoratif sepetinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Çamaşır Sepeti

banyo çamaşır sepeti modelleri

Kirli çamaşırlarınızı içine bırakacağınız çamaşır sepetini seçerken bir taraftan ortama estetik katacak, bir taraftan da mekanın bütünlüğünü bozmayacak bir ürün tercih etmeyi unutmayın.

Çöp Kovası

banyo için çöp kovaları

Genelde çoğumuzun göz ardı ettiği noktalardan biri çöp kovasıdır. Hem fonksiyonellik açıdan hem de estetik açıdan oldukça önemli bir rol üstlendiğini hatırlatmak isteriz.

Havluluk ve Askılıklar

Şöyle gözümüzün önüne banyoda en çok kullandığımız şeyleri bir getirelim. Bizim hemen gözümüzün önüne havlular, tuvalet kağıtları ve kağıt havlular geliyor. Bu ürünler için mekanda iyi bir yer ayarlamak gerek. İşte tam bu noktada devreye kağıtlık, havluluk ve askılıklar gelmekte.

Diş Fırçalık

Banyo aksesuarların olmazsa olmazları arasında diş fırçalığı yer alır.

Pamukluk

Başta kadınlar olmak üzere bakımına düşkün olan erkekler içinde banyoda tercih edilen aksesuarlar arasında pamukluk yer almaktadır.

Bu ürünleri oldukça uygun fiyatlarda ev yapı marketlerinde ( Koçtaş, İkea, Madam Coco , English Home vb. ) bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın