in ,

Mürdüm Rengi Ev Dekorasyon Önerileri

Yaşam alanlarınızın dizaynında dikkat çekici renkler tercih ederek, dekorasyonunuz eşsiz bir güzelliğe kavuşturmayı seviyorsanız, ev dekorasyonunuzda mürdüm rengine yer vermelisiniz.

Şimdilerin en trend renkleri arasında yer alan mürdüm rengi ile ev dekorasyonunuzu son derece modern bir görünüme ve estetiğe kavuşturabilirsiniz ? Bu rengi zarif ve elit bir şekilde yaşam alanıma nasıl yansıtabilirim, diyenler için bu yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Mürdüm Rengini Ev Dekorasyonunda Nasıl Kullanabilirim ?

Mor renginin tonları arasında yer alan adını mürdüm eriğinin renginden alan ve bordo ile mor rengin karışımın bir alt tonu olarak tanımlayabileceğimiz bu rengi güzel bir tonlama ve kombinle yaşam alanınızın her alanına rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Bu rengi ev dekorasyonunuza yansıtmayı düşünüyorsanız, öncelikle kendinize şunu sormanızı istiyoruz. Tercihimi klasikten yana mı, yoksa modernlikten yana mı yapmalıyım. Modern aynı zamanda cool bir çizgi evimin dizaynına daha mı çok yakışır ? Bu sorulardan yola çıkarak evinizin ruhuna hitap edecek tarzı belirleyerek ilk adım atarak işe başlamalısınız.

Diyelim ki, tercihinizi klasik dokunuşlardan yana yapmayı düşünüyorsunuz. Tercihinizi mürdüm rengini gold yansımalı ürünlerinden yana kullanarak zarif ve şık bir çizgi oluşturabilirsiniz.

mürdüm rengi chester koltuk takımı modelleri

Mesela klasik bir salon oluşturmayı düşünüyorsanız , salon koltukları için tercihinizi chester koltuk modellerinden yana yapabilirsiniz. Koltuklarda renk seçimi olarak mürdüm ve krem rengini bir arada kullanabilirsiniz. Salon aksesuarı ve konsol önü aksesuar seçimlerinde tercihinizi gold yansımalı ürünlerden yana yapabilirsiniz.

mürdüm rengi oturma odası dekorasyonu

Salonunuz fiziksel açıdan geniş bir alana sahip ise duvar ve perde dekorasyonunda mürdüm rengini tercih edip, koltuk takımınızı da açık renk tercih ederek şahane bir renk kombini oluşturabilirsiniz.

beyaz ve mürdüm rengi mutfak dolapları

Bu rengi mutfak alanınızda kullanmayı düşünüyorsanız, bu konuda sizlere ilham vermesi açısından şöyle bir örnek verebiliriz. Eğer mutfak dolabı rengini mürdümden yana kullanmayı planlıyorsanız, tezgah kısımlarını krem veya beyaz gibi açık renklerden tercih etmelisiniz.

Ben yaşam alanımın çizgisinde , çağdaş bir çizgi oluşturmak istiyorum, diyorsanız, dekorasyon alanındaki farkınızı ve zevkinizi gözler önünde sermek adına mürdüm rengini uçuk pembe ile kombinleyebilirsiniz.

Bu rengi zarif bir şekilde oturma odanıza yansıtmayı düşünüyorsanız, şöyle bir dizayn oluşturabilirsiniz. Oturma odanız için seçeceğiniz oturma grubunu mürdüm rengi seçip, perde renginizi bu renk ile ahenk içinde olacak bir renk tercih edebilirsiniz. Oturma grubunuza eşlik edecek dekoratif kırlent yada yastıklarda uçuk pembe olarak tercih edebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

açılır kapanır balkon sistemleri

Balkonları Yağmur ve Güneşten Korumanın Yolları

özel tasarım mutfak dolapları

Küçük Mutfaklar İçin 4 Dolap Modeli