Muhteşem Banyo Dekorasyon Fikirleri

Evimizde en çok girilen çıkılan oda salon olsa da banyoda oldukça önemlidir. Gerekirse misafirler olsun gerekirse evde yaşayanlar pis v eski bir banyoda rahat edemezler. Bu yüzden banyo dekorasyonu sandığınızdan daha önemlidir. Bu noktada muhteşem banyo dekorasyon fikirleri sizin için önemli olacaktır. Banyonuzun yenilenmesi sayesinde hem sizler rahat edeceksiniz hem de misafirleriniz. Banyonuzu dekor ederken evinizle uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Fakat bu dikkat meselesi kesinlikle ilk planda olmasına gerek yok. Sonuç olarak orası banyo ve banyoda rahat etmeniz ilk önceliğiniz olmalı. Elinizi yüzünüzü yıkarken kullanacağınız kozmetik kremler duş sonrası için bakım kremleri banyonuzda bulundurmalısınız. Muhteşem banyo dekorasyon fikirleri hem sizin konforunuz için hem de sizin rahatlığınızı en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür.

Acik Renk Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Açık Renkteki Muhteşem Banyo Dekorasyon Fikirleri

Eğer banyonuz açık renkteyse o zaman şanslısınız. Çünkü küçük bir banyo bile açık renkte oldukça geniş bir alanda olacaktır. Açık renkteki muhteşem banyo dekorasyon fikirleri sizin için oldukça yararlı olacaktır. Ama öncelikle bilmeniz gerekir ki banyoda oldukça kolay bir şekilde mikrop kapabilirsiniz. Bu yüzden banyonuza ne denli dekorasyon yaparsanız yapın eğer banyonuz pis ise bir önemi kalmayacaktır. Düzenli olarak banyonuzu temizlemek, olabildiğince mikroplardan arındırmak banyonuz için en uygun dekorasyon olacaktır. Hem sağlığınız için hem de evin güzelliği için banyonuzu temizlemelisiniz. Ayrıca açık renk banyoya sahip olduğunuz için bütün pisliklerin görüneceğine emin olabilirsiniz.

Koyu Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Koyu Renk Banyo Dekorasyonu

Koyu renk banyo dekorasyonu açık renkten bir tık daha zordur. Çünkü su damlaları gibi lekeleri özellikle koyu renkler belli ettirmektedirler. Ayrıca banyo dekoru yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey banyo kendi içerisinde uyumlu ve dengeli olmalıdır. Mesela açık renk banyonun dekorasyonunu yaparken seçmeniz gereken klozet ve musluk gibi eşyaları da açık renkte seçmeliyiz. Koyu renkte seçmeniz tüm dekorasyonu bozacaktır. Fakat koyu renk olan banyolarda durum tam tersidir. Duvarlar koyu renkte olsa bile eşyaları açık renkte seçseniz de sorun olmayacaktır. Koyu renk tamamıyla dengelenmiş gibi olacaktır. Her iki dekorasyonda da bitki kullanarak banyonuzu güzelleştirebilirsiniz.

Ahsap Banyo Dekorasyonu Fikirleri Aydinlik Banyo Dekorasyonu Fikirleri Banyo Dekorasyonu Fikirleri Banyo Dekorasyonu fikri Buyuk Banyo Dekorasyonu Fikirleri Dekorasyon Fikirleri Genis Banyo Dekorasyonu Fikirleri Modern Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Bir yanıt yazın