Kulpsuz Mutfak Dolapları

İçindekiler

Her şeyde olduğu gibi evimizde, evimize yaptığımız dekorasyonda modernleşmekten nispetini alıyor. Basit bir mutfak dolabı bile zarifleşerek modern ve minimaliz hale gelebiliyor. Özellikle kulpsuz mutfak dolapları bunlar için oldukça iyi bir örnektir. Eğer evinizi modernleştirmeye başladıysanız mutfak dolaplarınız ile bu işe ilk adımınızı basit bir şekilde atabilirsiniz. Özellikle yeni taşınıyorsanız ya da mutfağınızı yeniden dekore etmeye başladıysanız kulpsuz mutfak dolapları seçerek mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz. Küçük bir dokunuş olsa bile oldukça büyük farklılık yaratacak ve mutfağınızın zarif görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca sadece güzel görünümü ile değil aynı zamanda kullanışlılığı ile de ön planda olacaktır. Tek bir dokunuş ile mutfağınızı oldukça kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Buyuk Mutfak Dekorasyonu

Kulpsuz Mutfak Dolapları Seçimi

Kulpsuz mutfak dolapları seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar vardır. İlk olarak mutfak dolabının rengi çok önemlidir. Eğer mutfağınız küçük ise mutfağınıza seçeceğiniz mutfak dolapları çok koyu renkte olmamalıdır. Çünkü kulpsuz mutfak dolapları mat bir renkte değil parlak renkte olur. Bu da mutfağınızın en göz alıcı kısmının mutfak dolabı yapar ve hoş bir görüntü olmaz. Ayrıca kulpsuz mutfak dolapları ne kadar modern görünse de oldukça sade bir görünüşü de vardır. Bu yüzden oldukça sade ve renksiz görünebilir. Bunun için masanıza ya da tezgahınıza limon ya da portakal gibi renkli şeyler koyarak mutfağınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Acik Renk Mutfak Dolaplari

Kulpsuz Mutfak Dolabı Temizliği

Mutfak temizlemek her zaman çok zor ve yorucu olmuştur. Bunun aksine kulpsuz mutfak dolabı temizliği de oldukça eğlenceli ve daha az yorucudur. Çünkü mutfak dolaplarının yüzü parlak olduğu için oldukça kaygan olacak ve yağ tutmayacaktır. Yağ çözücü ile bir bez yardımıyla oldukça kolay bir şekilde temizleyip geçebiliriz. Burada dikkat edilecek en önemli şey mutfak dolabının mekanizmasını bozmamaya çalışmaktır. Bu yüzden açılıp kapanma kısmını sadece ıslak bir bezle temizleyip kurulamak önemlidir. Ayrıca dolapların dış kısmını da sildikten sonra kurulamayı unutmamınız gerekiyor. Aksi halde su lekesi oluşabilir ve oldukça çirkin bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Coklu Mutfak Dolabi Kulpsuz Mutfak Dolabi Nasil Gorunur Kulpsuz Mutfak Dolabi Modern Mutfak Dolabi Mutfak Dekorasyonu Sade Mutfak Dolaplari Tahta Kulpsuz Mutfak Dolabi

Bir yanıt yazın