Gri Mutfak Dekorasyonu

İçindekiler

Mutfağımız evimizde en çok vakit geçirilen yerdir. Yemek yaparken ya da oturup akrabalarımızla sohbet ederken mutfağı kullanırız. Bu yüzden mutfağımız en çok özendiğimiz alanlardan biri olur. Genel olarak zevkimize göre dekor etmeye çalışsak da bazen mutfağımızın boyu gereği tam olarak istediğimiz olmayabilir. Gri mutfak dekorasyonu ise tam olarak böyledir. Her ne kadar gri mutfağı yapmak isteseniz de kesinlikle mutfağınız küçükse yapmamalısınız. Aksi halde küçük olan mutfağı daha da daraltır ve kendinize boğucu alan yaratırsınız. Eğer mutfağınız özellikle gri ağırlıklı olsun istiyorsanız o halde mutfak dolaplarını gri yapabilir daha sonrasında geri kalan tüm detayları beyaz gibi açık renkte tercih edebilirsiniz. Gri mutfak dekorasyonu mutfağınız için müthiş görünüm sağlayacaktır.

Gri Mutfak Dekorasyonu

Gri Mutfak Dekorasyon Önerileri

Gri mutfak dekorasyon önerileri listesi oldukça uzundur. Hem temizliği hem de dekor aşaması oldukça sancılı geçebilir. Bu yüzden gri mutfak yapmadan önce önemli kuralları bilmelisiniz. İlk olarak eğer mutfağınız küçükse gri bir şekilde dekorasyonu yapmak doğru olmaz. Büyük mutfakta durduğu kadar şık durmaz. Büyük mutfakta yaparken ise zevkinize göre hareket etmeniz çok önemlidir. Eğer sade görünümü daha çok seviyorsanız o halde seçeceğiniz gri dolapların mat olmasına önem vermelisiniz. Eğer daha çok gösteriş meraklısıysanız o zamanda parlak mutfaklar hoşunuza gidecektir. Bunlar dışında tezgaha koyacağınız meyve sepeti gibi rengarenk şeyler mutfağınıza hava katacaktır.

Farkli Gri Mutfak Dekorasyonu

Gri Mutfak Önerileri

Sade gri bir mutfak belli bir süre sonra canınızı sıkabilir. O halde artık mutfağınıza basit ama etkili bir adım atmanız gerekiyordur. Bunun için gri mutfak önerileri çok olsa da en çok sevilen kesinlikle üst dolapları beyaza boyamak olacaktır. Özelliklede gri dolaplarınız mat ise üst dolapların beyaz olması mutfağınıza farklı bir hava katacaktır. Üst dolapların renklerini değiştirirken tutacakların aynı kalmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde çirkin ve kötü bir görünüm elde ederseniz. Mutfağınıza ekstra renk katmak için portakal, limon gibi meyve kasesi yapabilirsiniz. Ayrıca gri mutfak yapıldığı zaman mutfağınızın cansız görünmemesi için geri kalan mobilyaları beyaz renkte tercih edebilirsiniz.

Gri Mutfak Dekor Onerileri Gri Mutfak Dekoru Gri Mutfak Temizligi Gri Mutfak Modern Gri Mutfak Parlak Gri Mutfak Dolabi Zarif Gri Mutfak

Bir yanıt yazın