Fon Perde Modelleri ve Fiyatları

İçindekiler

Evinizde tül ya da perde seçerken kesinlikle birde fon perde bakmalısınız. Özellikle artık yatak odaların olmazsa olmaz parçalarından biridir fon perde. Eviniz günün erken saatlerinde çok ışık alıyorsa özellikle fon perde modelleri ve fiyatları sizin bilmeniz gereken oldukça önemli bilgidir. Fon perde koyu ve kalın kumaşı ile güneşi tamamıyla engeller ve evinizin güneş alması imkansız hale gelir. Özellikle yatak odalarında kullanılır ki akşama kadar uyuyabilirsiniz. İşinizde nöbetçiye kalıyorsanız ve öğlen ya da sabah uyuyorsanız kesinlikle fon perde sizin kurtarıcınız olacaktır. Dilerseniz sadece süs olarak da kullanabilirsiniz. Hem duruşu hem de güzelliği ile fon perde modelleri ve fiyatları oldukça önemli bir konudur. Kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Acik Kahverengi Fon Perde

Fon Perde Modelleri

Fon perdeler bu kadar işlevliyken çeşit çeşit olmaması imkansızdır. Dilediğiniz renkte ve modelde bulabilirsiniz hatta isterseniz özel olarak diktirebilirsiniz. Salonunuza alacaksınız salondaki eşyalarınıza uygun fon perde modellerine bakmalısınız. Örneğiniz koltuklarınız gri ise gri fon perde modelleri sizin salonunuza çok yakışacaktır. Dilerseniz sade seçebilirsiniz dilerseniz işlemeli ya da pileli seçebilirsiniz. Eğer evinizi renkli döşüyorsanız o zaman şık ve eğlenceli desenleri seçebilirsiniz. Bu desenler sayesinde evinizin dekorasyonu bozulmayacaktır. Eğer eviniz sade ise bu desenli perdeler sayesinde evinize eğlenceli dokunuşlar yapabilirsiniz. Dilediğiniz markadan dilediğiniz kumaştan uygun fiyata alabilirsiniz. Hem evinize güzel duracak hem de paranızı gerçekten kaliteli bir şeye harcamış olacaksınız.

Cocuk Odasi Icin Fon Perde

Fon Perde Fiyatları

Fon perde neredeyse her evde tercih edilen bir eşya olmaya başladı. Özellikle dilediğiniz renkte ya da dilediğiniz desende seçebilmeniz sizin için avantaj olacaktır. Kumaşın modeline, duruşuna hatta rengine göre fon perde fiyatları değişebilir. Alacağınız yerin bile farkı olacaktır. Ama genel olarak 140 cm genişliğe 270 cm yüksekliği olan bir fon perde 200 ila 400 arasında bir fiyatta oynamaktadır. Eğer hazır almayacaksanız özel diktirecekseniz o halde metre başına bir fiyat belirlenecektir. Diktireceğiniz yerinde kalitesine güvenmeniz gerekir. Perde kolayca yıkanabilmeli ve tak çıkar yaparken zarar görmemesi gerekmektedir. Bunu da tamamıyla fon perdenin kalitesi sağlayacaktır.

Desenli Fon Perde Modelleri Fon Perde Modelleri Mavi Fon Perde Mutfak Icin Fon Perde Pembe Fon Perde Pudra Fon Perde Modeli SIyah Fon Perde

Bir yanıt yazın